День ікони Божої Матері Всіх скорботних Радість: молитва в скрутну хвилину

До Пресвятої Богородиці ми часто звертаємося за допомогою в будь-яких справах. До образу Богородиці можна звертатися в будь-який складний момент життя:

  • Послати одужання близьким
  • Захистити сім’ю від усякого зла
  • Заспокоїти душу і послати терпіння
  • Налагодити стосунки з близькими
  • Послати захист від будь-якого лиха для рідних
  • Захистити дітей від хвороб і неприємностей
  • Захистити тих, хто в дорозі або далеко від будинки

Не біда, якщо у вашому будинку немає ікони Божої Матері «Всіх скорботних Радість». Ви можете звертатися зі словами прохання навіть подумки, будь-які молитви, що йдуть від чистого серця, будуть почуті і Вищі сили обов’язково допоможуть вам.

Читайте також: Сильні молитви про захист дітей

Молитва до Пресвятої Богородиці перед іконою Її «Всіх скорботних Радість»

“О, Пресвята і Преблагословенна Діво, Владичице Богородице! Призри милостиво Твоїм оком на нас, майбутніх перед святою іконою Твоєю, що з розчуленням моляться Тобі: збудуй нас із глибини гріховної, просвіти розум наш, затьмарений пристрастями, і вилікуй вирaзки душ і тіл наших. Не маємо іншої допомоги, не маємо іншої надії, крім Тебе, Владичице.

Ти знаєш всі немочі і гріхи наша, до Тебе прибігаємо і співаємо: не залиш нас Твоєю небесною поміччю, але стань нам повсякчас і Твоїм невимовним милосердям і щедротами спаси і помилуй нас, тих, хто гине. Даруй нам виправлення гріховного життя нашого і визволи нас від скорбот, бід і хвороб, від смeрті, пeкла і вічнoї мyки. Ти бо, Царице і Владичице, швидка Помічниця і Заступниця єси всім припадаючим до Тебе і міцний Прихисток грішників, що каються.

Подай нам, Всепрощаюча Діво, християнський кінець життя нашого мирний і непостидний і сподоби нас Твоїм клопотанням вселитися у обителях небесних, і де невпинне глас святкують радістю славить Пресвяту Трійцю, Отця і Сина і Святого Духа, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.”

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram