День наполеглевої праці і сюрпризів: гороскоп на 30 серпня

Овен

Сьогодні «труба кличе» Овнів, готових до кропіткої праці, дисципліни, тісного контакту з колегами, персоналом, сервісами. Добре починати цикл тренувань, відряджень, лікування, проходження кваліфікаційної або медичної комісії. Подією може стати вихід на роботу, поява вихованця або помічника, відкриття бізнесу в сфері послуг, в тому числі, персональних (особистий лікар, тренер, охоронець). Джерело

Телець

Сьогодні зірки створюють ідеальні стартові умови для самих Тельців або тих, у чиїх послугах і успіхах вони зацікавлені: їх партнерів, дітей, вихованців. Крім просування особистих талантів, це відмінний день для закладки проекту, укладання шлюбу, ініціації романа, перетворення хобі в професію, для початку кар’єри в сфері фріланса, навчання, обслуговування або в будь-якій ніші прикладного творчості.

Близнюки

Близнюки вступають в клопітку смугу, що обіцяє наполегливу працю, а не легкий успіх. Може чекати маса турбот вдома, цикл лікування, ремонту, догляду. День значимий для тих, хто змінює житло, купує машину, заводить вихованця, вступив у права спадщини. Він хороший для фундаментальних ініціатив: початку будівництва, сімейного бізнесу, сезону заготівель, освоєння території. Корисні системні заходи обережності.

Рак

Ракам день допоможе активно включитися в процес переговорів, роз’їздів або іншого щоденного практичного клопоту, в освоєння нових маршрутів і видів зв’язку. Актуальний регулярний контакт з офісом, сервісом, виробництвом, освітнім та медичним закладом. Ймовірна важлива звістка або ключова зустріч. У близькому оточенні з’явиться персона, що викликає не тільки діловий, але і особистий інтерес.

Лев

Левам доведеться взяти в свої руки турботу про матеріальну базу або довірити її комусь. Важливо вибрати оптимальний для себе баланс користі, функціональності, економії та якості. Щоб не потонути в деталях, вам варто розставити пріоритети, підійти системно до фінансування, харчування, дієти, запасу ліків, інструментів, продуктів, повсякденних дрібниць. Нову епоху може відкрити значуще придбання.

Діва

Дівам не варто пропускати ідеальний день для починань. У якій би сфері ви не вирішили самовиразитися, навряд чи в осяжному майбутньому для цього вам трапиться більш вдалий момент. Ви знаєте, чого хочете, або сама доля направляє вас. Варто подбати про те, щоб діяти та виглядати красиво. Шкідлива помилкова скромність: саме час голосніше заявити про себе, важливо лише підкріпити свої слова справою.

Терези

Терезам не варто сумувати, якщо життя змушує їх взяти на себе неприємні обов’язки або приступити до потрібної, але не надто схвальної для самолюбства роботи. Якщо вибору немає, зірки радять підкоритися долі і включитися в гру на її умовах: як тільки ви сумлінно займетеся справою, намітиться прогрес, і не виключено, що ви ввійдете в смак. Важлива турбота про «тили»: здоров’я, підтримку, захист.

Скорпіон

Скорпіонам не варто відкладати старт довгострокового проекту. Кращий рецепт стабільного успіху — не брати все на себе, відразу розподілити ролі і функції. Навіть якщо ви супер-талант і професіонал, вам потрібна команда: друзі, клієнти, розумні помічники, вірні однодумці, грамотний сервіс технічної, медичної, інформаційної чи іншої підтримки. Набору корисного досвіду допоможе тренінг в групі.

Стрілець

Стрільцям сьогодні шкідливо лінуватися, пускати пил в очі оточуючим і ухилятися від обов’язків. Корисно стримати амбіції і посилити дисципліну, слідувати наказу, обов’язку, стандартам, рекомендаціям. Замість семимильних ривків, доведеться йти до мети дрібним приставним кроком. Керівникам час взяти на себе відповідальність або звітність. Знадобиться помічник: секретар, лікар, тренер, водій, охоронець.

Козеріг

Сьогодні Козероги проявлять себе впевнено в будь-якій сфері, яка їм цікава. Бувалі Козероги покажуть клас «з закритими очима». Недосвідчені Козероги зустрінуть підтримку або отримають страховку. Зірки радять докласти більше зусиль: енергійний старт покладе початок довгому продуктивному шляху, на якому рано чи пізно вас чекає закономірний успіх. Важливо мати намір вчитися чи підвищувати майстерність.

Читайте також: 30 серпня – особливий Молодий Місяць: чого варто побоюватися в п’ятницю, а що слід зробити, щоб залучити в життя удачу

Водолій

Цей день може відкрити в житті Водоліїв не саму спокійну сторінку, але натомість обіцяє корисний досвід та новий рівень безпеки, хоча і не відразу. У кращому випадку вас можуть чекати цікаві практичні дослідження і випробовування, в гіршому не виключені чорна робота, ризик, складний тренінг, операція, любовна криза. Варто подбати про якісне виконаннч робіт: гігієну, захист, спорядження, помічників.

Риби

Сьогодні в центрі уваги Риб чужий образ, але важлива і ступінь залученості в події. Одні Риби будуть скромними спостерігачами, слухачами або таємними заздрісниками, інші — асистентами, рівноправними гравцями або навіть ляльководами. Важливий статус значимої особи (клієнта, конкурента, дитини, консультанта, партнера по шлюбу), буде мати значення будь-яка дрібниця в його іміджі, мові, смаках і поведінці.