День принесе випробування, труднощі і любовні пригоди: гороскоп на 18 січня

Овен

Для Овнів день пофарбований емоціями. Зростає чуттєвість, можуть активізуватися еpoтичні фантазії, не виключена психологічна залежність від партнера. Також, у цю добу може посилитися ностальгія за старими часами, з’явитися тяга до інтриг, секретності. З-за відходу енергії у внутрішні переживання може спостерігатися інертність, тяга до самотності, спад зовнішньої активності. Джерело

Телець

Сьогодні у Тельців є все для чуттєвої і світоглядної гармонії з партнером. Щоб ідилія була повною, зірки радять «винести за дужки» ексцентричну частину своєї натури, зробити ставку на романтику та емпатію. Також, варто забути про суперечки і не звертати увагу на думку оточуючих, включаючи спільних друзів. У цьому випадку, не тільки цей день, але і весь уїк-енд пройде на одному диханні.

Близнюки

Враження Близнюків від подій цього дня багато в чому залежать від їх уміння регулювати свої емоції і товариськість. Не останню роль зіграє і самопочуття. Обставини можуть змусити вас стримати запити або тримати інтригу. Не надто комфортно почуватимуться Близнюки, які налаштовані на авантюри і активне спілкування без кордонів. Краще не вибирати цей день для знайомства, початку подорожі.

Рак

Раки проведуть день на приємній емоційній хвилі, яка пошириться на весь уїк-енд. Це вдалий час для iнтимних зустрічей, таємниці, романтики, занурення у світ фантазій, творчості, кохання, еротики. Якщо виникло непорозуміння на словах або побутове непорозуміння, все згладить спільність почуттів і поглядів. Емоційній та духовній гармонії не завадить відстань. Неприємні теми вдасться зам’яти.

Лев

Левам варто подбати про своє внутрішнє емоційне благополуччя, а також про теплу або нейтральну атмосферу в домі і у близькому колі. Якщо сьогодні накопичується невдоволення, нагнітаються підозри, в душі є неприємний осад, а в пам’яті живуть погані спогади, то все буде сприйматися негативно. Можлива хвороблива помисливість, схильність до забобонів і страху перед поганими знаками.

Діва

Дівам зірки підказують, що сьогодні головна сигнальна система — емоції, а слова мають лише допоміжне значення. Також, в цей день несуть велике смислове навантаження таємниці, натяки, підтексти. Розпізнати своїх і чужих вам допоможе чуття. Висловити симпатію і прихильність дозволять невербальні знаки уваги. Добре розміщувати в блогах і соціальних мережах загадкові зображення і музичні записи.

Терези

Для Терезів одна з тем цього дня — корисні покупки. Наприклад, придбання ліків, побутової хімії, харчових добавок або товарів для домашніх тварин. Зірки не радять економити на тому, що важливо для підтримки здоров’я, чистоти і порядку в будинку. Також, сьогодні здатні викликати інтерес рідкісні екземпляри і речі, що були у вживанні. При розрахунках може активно використовуватися кредитна картка.

Скорпіон

Сьогодні у Скорпіонів загострене чуття. Якщо ви хочете щось зрозуміти, вам буде досить побути в тиші і прислухатися до своїх відчуттів. На першому місці опиняться особисті потреби і звички, але не менш тонко ви будете відчувати потреби і бажання оточуючих, особливо тих, кого любите і поважаєте. Слова, навпаки, найчастіше будуть вашим слабким місцем, це не найкращий день для пояснень, знайомств.

Стрілець

Сьогодні зірки пропонують Стрільцям вибрати усамітнення, або скоротити активні контакти з зовнішнім суєтним світом. Спілкування може не принести задоволення, оскільки вам буде складно виразити те, що ви відчуваєте. Це вдалий час для того, щоб залишитися наодинці зі своїми спогадами і таємними бажаннями. Вашим «співрозмовником» може стати музика, природа, герой сну, фільму або віртуальної гри.

Козоріг

Сьогодні Козорогам ніщо не загрожує, можна розслабитися і дати волю емоціям. Корисно послухати музику, виплакатися. Вашим головним ворогом може стати власна психіка. Можливо «зависання» на поганому, підозрілість, тривожність, недовірливість. Навіть гарний настрій може супроводжуватися ноткою песимізму і скепсису. Добре, якщо поруч з вами вірний друг, здатний зрозуміти без слів ваш стан.

Читайте також: Знаки Зодіаку у житті яких не буває чорних смуг, вони легко долають усі труднощі

Водолій

Сьогодні для Водоліїв має значення особиста “емоційна гігієна”. Не варто захоплюватися похмурими думками і негативними переживаннями, незалежно від того, чи є вони плодом вашого настрою або нав’язані вам ззовні. Краще відмовитися від інтенсивного спілкування, обговорення планів і цілей. Не рекомендується вплутуватися в сімейні та інші психологічні ігри, дозволяти оточуючим маніпулювати собою.

Риби

Риби аж до ночі у своїй емоційній стихії. Це гармонійний день, який розташовує до iнтимнoсті, романтики, добровільної самоти або перебування в закритому середовищі духовних однодумців. Він хороший для таємних побачень, особистих покупок, спокійної творчості, негаласливим культурних заходів. Не варто відмовляти собі в надійному джерелі натхнення, наприклад, хорошому фільмі або улюбленій музиці.