Дев’ятниця до Божого Милосердя, читається 1 день. Має Надзвичайну силу. Бог завжди поруч. На нього можна покластися

Дев’ятниця до Божого Милосердя, читається 1 день.  Перший день Молімося про Милосердя для всього людства. «Сьогодні приведи до Мене все людство, а особливо всіх грішників, і занур їх у море Мого Милосердя й цим втішиш Мене в гіркому смутку, в який поринаю через втрату душ». Джерело: CREDO

Всемилостивий Ісусе! Головна Твоя риса – любити нас і пробачати нам.

Читайте: Дуже сильна Дев’ятниця до Матері Божої Неустанної Помочі. Не було такого прохання, у якому б вона не допомогла! І не тільки мені, а й тим, кому я радила молитися до неї

Не зважай на наші гріхи, але на довіру, з якою ми покладаємося на безмежну доброту Твою. Прийми нас усіх у святиню Твого Всемилостивого Серця й не випускай нас із Нього повік.

Благаємо Тебе ради любові, яка єднає Тебе з Отцем і Святим Духом. Отче Предвічний! Поглянь милосердним поглядом на все людство, а особливо на бідних грішників. Це людство замкнене у Всемилостивому Серці Ісуса, і ради Його болісної муки обдаруй нас Твоїм Милосердям, щоб ми прославляли Твою всемогутність повіки.

Амінь.

Коронка до Божого Милосердя

Початок: Отче наш… Радуйся, Маріє… Вірую в Бога… На великих зернятках: Предвічний Отче, жертвуємо Тобі Тіло і Кров, душу і божественність возлюбленого Сина Твого, Господа нашого, Ісуса Христа. На ублагання за гріхи наші і усього світу. На малих зернятках: Заради Його тяжких страждань будь милосердний до нас і усього світу.

Закінчення: Святий Боже, Святий Кріпкий, Святий Безсмертний! Помилуй нас і весь світ (тричі). О Крове і водо, що витекли із Серця Ісусового як джерело милосердя для нас, уповаємо на Тебе.