fbpx

Дев’ятниця до Святої Анни, яка має велику силу

Перший день

Свята Анна – Ненька Божої Матері

Призадумаймося над великою ласкою, якою Бог наділив святу Анну, коли вибрав її на Неньку Тої, яка була скарбницею ласк та була Матір’ю Єдинородного Сина.

Саме в тому лежить велика гідність і привілей святої Анни, що її призначив Бог на Неньку Небесної Цариці. За матеріалами molytva.at.ua

Читайте також: Молитва десяти ранкових кроків, яка робить тяжке легким та неможливе можливим

Тому великий Отець Церкви святий Іван Дамаскин, розважаючи над гідністю й величчю святої Анни, сказав: “Ти є блаженна, тричі блаженна, свята Нене Анно. Ти одержала від Бога й вродила блаженне Дитя, з котрого прийшов на світ Христос, цвіт життя. І ми, блаженна Пані, радіємо Твоїм щастям, що Ти стала Матір’ю Марії. Наші уста величають Тебе в Твоїй Доні. Ти гідна похвали понад усі похвали всіх відкуплених за те, що Ти дала життя Тій, що нам народила Ісуса Христа”.

Вслухайся в ці слова, побожний християнине, спіши до повної ласки та Богом вибраної святої Анни. Тішся її щастям та високим достоїнством.

Відпустова молитва до святої Анни

Читайте також: Благословiння матері – молитва, яка має велике значення для дітей, це оберіг навіть на найбільших відстанях

Серцем, переповненим дитячою простотою, паду до Твоїх стіп, Блаженна свята Анно!
Ти є цим вибраним єством, що заслужило собі великі ласки в Бога – через свої чесноти та святість дати життя Скарбничці всіх ласк, Цій Благодатній між невістами, Матері Слова, найчистішій Діві Марії.

Вдивляючись у Твої привілеї, благаю Тебе, ласкава свята, дозволь, щоб я став(ла) члeном Твоїх вибраних слуг і до них належав(ла) до кінця мого життя. Огорни мене Твоєю сильною опікою й випроси мені ласки наслідувати Твої чесноти, якими Ти відзначалася на землі. Дай мені пізнання моїх гріхів, дай мені жаль за них, дай мені ревну любов до Ісуса та Марії, дай мені ласку точного та витривалого сповнювання обов’язків мого стану! Охорони мене перед усіма небезпеками мого життя та будь при мені в послідній хвилі мого життя, щоби я осягнув(ла) спасення й прийшов(ла) до неба, щоби з Тобою, найщасливіша Мати, величати й хвалити навіки Боже Слово, яке носила Твоя найчистіша Доня, Пречиста Діва Марія.

Отче наш… 3 рази
Богородице Діво… 3 рази
Слава Отцю і Сину, і Святому Духу і нині, і повсякчас і на віки віків. Амінь

Другий день

Свята Анна – Мати святої віри та надії

Подивляймо велику віру та сильне, немов скеля, уповання святої Матері Анни. В цьому часі всі праведники з тугою благали Бога про скоре зіслання Месії. Чим більшу біду і упадок людства вони бачили, тим ревніше благали вони Бога.

Саме так ревно просила й свята Анна Бога про зіслання Месії, і то з такою вірою та живою надією, що про Неї пише сестра Марія Абреза в своїх об’явленнях ось що: “Прихід Спасителя на світ приспішили заслуги святої Анни більше, як інших святих Старого Завіту”.

На це вказує ще й те, що свята Анна мала велике та сильне уповання на Бога.

У євреїв були у великій неславі подружжя, у яких не було дітей. До цих нещасних бездітних родин належала і свята Анна. Багато літ благала вона Бога, щоби відняв від неї цю зневагу.

Бог нагородив її довір’я настільки, що саме її відзначив перед усіма матерями, бо стала ненькою Матері Відкупителя світу.

Нумо, діти святої Анни, спішіть до Неї, якщо у вас на серці жyрба та смуток. Вона вимолить вам у свого Внука Ісуса Христа підкорення Божій Волі і дитячого уповання на Бога.
Молитва до святої Матері Анни

До Тебе, свята Ненько Анно, підношу мій, повний уповзання, зір, бо Ти удостоїлася перед Богом великої ласки стати ненькою Матері Божої. Саме тому кличу до Тебе: Ти – дзеркало та приклад віри й уповання на Бога. Ти, Утішителько засмучених, проси для нас ласки та Божого помилування, щоби ми не впали серед небезпек та терпінь цього світу, але скріплені небесними радощами, видержали терпеливо та могли колись з усіма святими веселитися у кращому світі спогляданням Бога.

Випроси нам це задля Твоєї сили ласки, про яку Тебе сильно благаємо, о свята, о повна ласк, нене Анно.

Отче наш… 3 рази
Богородице Діво… 3 рази
Слава Отцю і Сину, і Святому Духу і нині, і повсякчас і на віки віків. Амінь

Третій день

Свята Анна є матір’ю молитви й побожності

Погляньмо на святу Анну, зосереджену в молитві, яким святим було її діло. Багато та безупину молилася Вона про прихід Месії, а молилася Вона усією душею з любов’ю і упованням, жертвуючи себе саму. Саме тому називає її Церква сильною Панею, сильною і могутньою в її безустанній молитві.

Успішною є витривала молитва праведника, та молитва святої Анни була сильнішою від молитов інших праведників, серед яких вона жила. Вона, наче сильна Юдита, врятувала молитвою свою вітчизну Вона, як цар Давид, що став до боротьби з грізним Голіафом з молитвою на устах і якого саме через силу молитви переміг. З молитвою святої Анни лучилася Божа боязнь та любов і вдячність за одержані добродійства. Саме тому спішімо до святої Анни та просімо у святої Неньки про ласку та добру молитву.

Молитва до святої Анни

Просимо Тебе в покорі, свята Анно, будь нашою Ненькою перед Богом і нашим Отцем. Ми маємо до Тебе особливе уповання й віримо, що Бог вислухає наші молитви, якщо Ти їх занесеш перед престіл Всевишнього. Саме тому, що Бог Тебе вибрав на Неньку Матері Свого Сина, тому Ти можеш все легко дістати від Нього. А так як Бог вислухав всі Твої просьби, коли Ти жила на землі, не відмовить Тобі й сьогодні нічого, про що Ти просити будеш. Вислухай нас нині, наша люба Ненько, свята Анно, і виблагай нам заступництво Твоєї Доні, Непорочної Діви Марії. А ми не сумніваємося, що будемо вислухані задля Твого прохання через заслуги Твого внука, нашого Спасителя, Ісуса Христа.

Амінь
Отче наш… 3 рази
Богородице Діво… 3 рази
Слава Отцю і Сину, і Святому Духу і нині, і повсякчас і на віки віків. Амінь

Четвертий день

Свята Анна – Мати святості

Подивляємо велику святість та благородність Нені Анни, а була Вона справді великою. Це підтвердив Сам Всевишній тим, що дав їй за Доню Найсвятішу та вічно Діву Марію. Її зачала Вона без первородного гріха одна однісінька з-поміж всіх жінок була відзначена цим величним достоїнством. Тому саме кличе святий Іван Дамаскин: “Справедливо і зовсім слушно, що ми хвалимо Тебе та величаємо, о свята Ненько Анно, бо Ти є вибрана Богом цією невісток), що заслужила собі ласку в Бога стати цією врожайною нивою, що видала на світ Матір вічного Бога Ісуса”.

Свята Анна є подібною до корабля, що переносить нас по хвилях гріха. Вона є нашим відкупленням та через свою Доню Марію та Внука Ісуса веде нас до Неба. Вона є тим паростком з кореня Єсея, з якого вийшов та зацвів гарний цвіт дівства в особі Пречистої Діви Марії. Вона є під знесеною святинею, в якій спочив Святий Кивот- Ісус Христос. Тому спішімо до святої Неньки, якщо ми в непевності щодо нашого спасення. Свята Анна може й схоче нам допомогти, вона зробить нас святими.

Молитва до святої Анни

Поздоровляємо Тебе, свята Анно, цілим серцем та тішимось Тобою, бо Ти дістала від Бога багато ласк. Саме для Твоєї величі просимо Тебе, споглянь на нас. Тому й приходимо до Тебе, бо знаємо, що Ти ласкава й добра Мати не відкинеш нікого, хто до Тебе приходить, хто в Тебе шукає захисту, та в Тебе просить допомоги і заступництва.

Допоможи нам, свята Нене, в нашій потребі (тут висловити своє прохання ….), будь при нас та вислухай нас. На Тебе надіємося та віримо, що виєднаєш нам ласку, що будемо вислухані, бо наш Господь, а Твій великий Внук, Христос, не відмовить Тобі нічого, про що Його просити будеш. Тому, свята Анно, прихили Твоє вухо до нас та вислухай нас. Випроси нам у Бога, якщо така Його свята Воля, щоб ми були вислухані, щоб цим ще більше Його величали на віки віків.

Амінь
Отче наш… 3 рази
Богородице Діво… 3 рази
Слава Отцю і Сину, і Святому Духу і нині, і повсякчас і на віки віків. Амінь

П’ятий день

Свята Анна – Мати терпеливості

Подивляймо велику терпеливість святої Анни, її постійність в терпіннях та журбах.
А була вона терпеливою у великій мірі. Вона не нарікала і не скаржилась тоді, як єврейські жінки називали її грiшницею та Богом відкиненою. Вона надіялась постійно на Бога та була певною, що Бог змінить все на добре.

Призадумаймось над тим, як вірно та по-геройськи сповняє вона свою важку обітницю. Ледве її доня, Пречиста Діва, закінчила третій рік життя, складає вона жepтву зі своєї великої материнської любові та віддає з хати свою одиноку найулюбленішу дитину. Сильною була в молитві свята Анна, сильною була вона і в терпеливості. Вона проливала рясні сльози, коли ввела дитину до храму. Та ці сльози були слізьми вдячності та любові до Бога, що дарував їй цей великий скарб. Серед тієї дороги говорила свята Анна: “Божа нехай діється Воля”.

Саме тоді, коли рвуться нитки нашої терпеливості, спішімо до святої Анни та просімо її навколішках про терпеливість та уповання на Божу Волю.

Молитва до святої Анни

Люба наша Нене, свята Анно. Згадай це велике щастя, що Тебе вибрав Бог з-поміж мільйонів святих жінок на Неньку Матері Відкупителя. Згадай це велике відзначення, яким Ти тішишся навіки, що Тебе почитають і величають, як правдиву бабусю нашого Спасителя та що оглядаєш свою Доню, Пречисту Діву Марію, як Царицю Неба, що сидить по правиці

Свого Сина, Ісуса Христа.

Через ці великі радості, вислухай нас, о свята та вічнощаслива Нене Анно, та дай нам тішитись тим, що наші молитви будуть вислухані тому, що їх заносимо до Бога на руки Твого материнського серця та заступництва.

Свята Анно, зглянься на наші журби та дочасні потреби. Особливо будь нашою заступницею в годині нашої смepті, щоби ми могли в Твої святі руки віддати нашу душу.

Амінь
Отче наш… 3 рази
Богородице Діво… 3 рази
Слава Отцю і Сину, і Святому Духу і нині, і повсякчас і на віки віків. Амінь

Шостий день

Свята Анна – ненька вбогих та терплячих

Про святу Анну знаємо, що вона походила з царського роду та була заможньою жінкою. Поряд з цим відчувала вона нужду та потреби ближніх настільки, що стала матір’ю бідних, нещасливих, потребуючих та терплячих.

Ми у своєму житті упадали не раз на дусі, коли нездужали або знаходились в поганому стані. О, ми дуже погано робили. Ми забували тоді, що маємо добру та люблячу матір в нашій добрій та великій Нені – святій Анні.

Спішімо, отже, до Неї. Вона має для нас добре серце, по¬співчуває нам та допоможе нам у всьому, де тільки зможе. Висловімо їй з довір’ям нашу скаргу та наші потреби, а вона допоможе нам. О скільки ми з упованням звертатись до Неї будемо.

Молитва до святої Анни

Блаженна Нене Анно. Ти достойна Мати Марії та правдива бабуся нашого Господа Ісуса Христа. Ми почитаємо й про¬славляємо Тебе дитячим серцем та просимо про Твоє заступ¬ництво перед Богом. Благаємо Тебе через Твоє Різдво та через Твій блаженний відхід з цього світу, дай нам святе життя та святу cмepть.

Наша дорога, свята Анно, проси Ісуса, з Яким Ти була так близько споріднена, щоби через любов, якою Ти горіла до Нього, а Він до Тебе, скріпив нас у наших злиднях та вислухав нас у наших потребах, а головне, щоби уділив нам бодай іскорку Вашої спільної любові, яка зайнялась би в наших серцях та горіла так, щоб ми в ній вмерли та навіки осягнули Небо.

Амінь
Отче наш… 3 рази
Богородице Діво… 3 рази
Слава Отцю і Сину, і Святому Духу і нині, і повсякчас і на віки віків. Амінь

Сьомий день

Свята Анна – правдива та любляча Матір для своїх почитателів

Знаємо про це, що святі, хоч і моляться за кожного чоловіка, однак більше вислуховують прохання тих людей, які ревніше призивають їх на поміч. Це притаманно особливо святій Анні. І коли ми стаємо її правдивими дітьми та ревними слугами, тоді вона гарячіше вставляється за нас перед своїм внуком Ісусом Христом і, напевно, не відмовить нам у наших просьбах, але виявить нам свою материнську любов.

Тому будьмо ревними почитателями святої Анни й віддаймося під її особливу охорону та станьмо її дітьми, а Вона з певністю покаже нам Своє материнське серце.

Молитва до святої Анни

Будь поздоровлена, достойна Нене Марії та правдива бабусе Ісуса Христа. Ти повна доброти та милосердя, маєш для нас, своїх діточок, любляче серце. Візьми нас під свою опіку й захорони під покровом Твоєї солодкої доброти. Скажи Богові, що Ти є нашою Ненею і нехай нам добре ведеться за Твоїм заступництвом.

Просимо Тебе, дорога нене Анно, задля Твоїх терпінь та радостей, які Ти зазнала, перебуваючи з Христом та Марією на землі, дозволь нам бути відданими Тобі в житті та в годині cмeрті і виєднай нам у Бога вічну щасливість.

Амінь
Отче наш… 3 рази
Богородице Діво… 3 рази
Слава Отцю і Сину, і Святому Духу і нині, і повсякчас і на віки віків. Амінь

Восьмий день

Свята Анна – Неня всіх нас

Щоби пізнати велич святої Анни, замислимося над її земною ріднею. Свята Анна мала за Доню Марію, блаженну Діву, а за чоловіка – святого Йоакима, за зятя – святого Йосифа. Святий Йосиф був опікуном та годувальником Ісуса Христа. Свята Анна є мовби головою та старшиною над цими всіма особами. І мало того, завдяки цим святим особам є вона і нашою особливою покровителькою. А саме, через Діву Марію – чисту Доню святої Анни, вона є особливішою покровителькою малих дітей, дівиць та молодців. Вона є готовою боронити їх усіх в недyгах і зберігає їх чистоту, бажаючи стати для них люблячою ненькою й опікункою.

Через святого Йоакима, її святого чоловіка, хоче вона бути світлою дорадницею та співчутливою ненькою для усіх батьків, родин та матерів. їм хоче вона допомагати у вихованні в Божому страсі їх дітей, хоче дораджувати їм у полагодженні домашніх справ. Через святого Йосифа, її славного достойного зятя, хоче Вона стати дбайливою та люблячою

Ненькою для всіх станів.
Тому-то йдімо до нашої Неньки, до нашої заступниці та помічниці й заявімо, повні дитячої простоти та віри, що хочемо залишитися їй вірними дітьми через ціле наше життя. Почитаймо її щоденно, тоді вона буде нашою правдивою Ненькою, особливо в годині нашої cмeрті.

Молитва до святої Анни

Поглянь на нас, свята Нене Анно, ми тут стоїмо на колінах, щоб Тебе гідно почитати і щоб Тобі поручити наше тіло та душу. Не опускай нас, наша Нене, бо ж ми є Твоїми діточками та не відкидай нас від Твого лиця, бо ми, як зовсім вбогі діти, благаємо про Твою поміч та могутнє заступництво.

Поглянь, Нене! Тобі поручаємо наші душі, Тобі жepтвуємо наше тiло і Тобі даруємо наше серце. Задля Твоєї великої любові, якою Ти горіла до Ісуса і Марії, благаємо тебе, допомагай нам в наших бідах, трудах нашого життя та в наших потребах і будь нам в усьому нашою доброю та дбайливою Ненею. Про це Тебе дуже сильно благаємо.

Амінь
Отче наш… 3 рази
Богородице Діво… 3 рази
Слава Отцю і Сину, і Святому Духу і нині, і повсякчас і на віки віків. Амінь

Дев’ятий день

Свята Анна є ненькою, і може все у Бога

Подивляймо цю велику ласку й це відзначення, яким Бог наділив святу Анну. Він обіцяв їй, що уділить все, чого вона буде благати для своїх діточок. Чи міг би Ісус відмовити бодай одне прохання святій Анні, Своїй бабусі. Наша земна бабуся не відмовила би нам ані одного прохання, а кожне би сповнила. Тим, зокрема, свята Анна, наша небесна бабуся, виконає наші прохання і вставиться за нами перед Ісусом Христом. Бо як же ж міг би Ісус не вислухати своєї бабусі, святої Анни, коли вона проситиме за нас. Так є: Свята Анна могутня перед Богом.

Звертаймося, отже, до святої Анни в кожній нашій потребі, а вона досить могутня, щоб нам допомогти. Призиваймо її в кожній нашій журбі, а вона завжди нас розрадить. Благаймо її про пораду та допомогу, і вона допоможе нам. Ми не можемо перечислити всіх засвідчених ласк та чудес, якими свята Анна порятувала своїх дітей в різних нещастях та потребах. Саме тому кличемо до нашої святої Неньки, кличемо повні довір’я, бо Сам Христос дав їй силу допомагати кожному, кому вона тільки захоче.
Задля цього призиваємо тебе, блаженна свята Нене Анно, будь нам Ненькою, будь заступницею, будь нашою посередницею між Твоєю Донею Марією й Ісусом, її Божественним Сином, а нашим Спасителем і Суддею.

Молитва до святої Анни

Поглянь на нас, свята Нене Анно! Дев’ятий раз призиваємо сьогодні Твого особливого заступництва й допомоги. Поглянь ласкаво на Твоїх дітей, що дев’ять днів просили ревно і постійно про Твою материнську захорону Вислухай нас, свята Анно, в нашій потребі й уділи нам ласки (висловити прохання), якщо така є Божа Воля або допоможи нам нести цей хрест.
Запевняємо Тебе, свята Анно, що ціле наше життя хочемо бути Твоїми вірними і слухняними дітьми.

Будь же нашою Ненькою, дораджуй, допомагай та неси наші журби. Особливо просимо Тебе про твою святу присутність в годині нашої смepті, щоб ми повні жалю, віддання та любові могли віддати нашу душу в руки нашого Сотворителя.

Амінь
Отче наш… 3 рази
Богородице Діво… 3 рази
Слава Отцю і Сину, і Святому Духу і нині, і повсякчас і на віки віків. Амінь

You cannot copy content of this page