Дізнайтеся характер чоловіка по зморшках біля очей

Мімічні зморшки – дзеркало наших почуттів і емоцій. Саме вони можуть багато чого розповісти про людину навіть без слів. Варто уважніше придивитися в очі, і ви зможете багато зрозуміти про характер і темперамент чоловіка по сіточці зморшок.

Кожна з нас знає ефективні способи боротьби із зморшками біля очей. Чоловіки ж таким дрібницям надають мало значення. Кожна емоція – радість, гнів, роздратування, роздуми – відкладає свій відбиток на обличчі, перетворюючись в мімічні зморшки. За цим відображенням міміки, почуттів і характеру ми і можемо легко прочитати характер чоловіка.

Отже, про що можуть розповісти зморшки біля очей.

«Віяло» у зовнішніх куточків очей. Говорить про те, що людина часто посміхається і сміється. Володар такого малюнка зморшок передає характер веселий, життєрадісний, іронічний.

Читайте також: Які квіти слід дарувати на весілля, а які не можна

Сіточка у внутрішніх куточках очей. Натякає на людину з вразливим і м’яким характером, можливо занадто образливого і емоційно слабкого, нерішучого.

Різкі лінії від зовнішнього куточка очей донизу. Швидше за все, цій людині доводилося часто стpaждати в цьому житті через невдачі і переживань. Він потребує співчуття і підтримки.

Глибока складка по осі очей. Видає характер сміливий, рішучий, людина досить з незалежним характером і жорсткою волею.

Джерело.