Донька з чоловіком приїхали з онуками. Мама просила купити сметану і щось до чаю. Сметана пішла в салат, який їли всі, тортик розрізали до чаю і, як ви розумієте, всі його їли, але гроші донька взяла за все, по чеку, до копійки

У мене є старша сестра, яка кілька років тому з чоловіком була в дуже важкій ситуації: іпотека, кредит і дві маленьких дитини. (Саме з тих пір я стала панічно боятися будь-яких боргів).

Мама усіма силами тоді намагалася допомогти, але її фінансові можливості були обмежені. Вона робила для їх сім’ї, що могла: сиділа з малюками, допомагала продуктами з городу і це була дуже суттєва підтримка.

Якщо мама щось купувала сестрі або внукам вона ніколи не просила віддати їй гроші, навіть якщо сестра спочатку планувала розрахуватися за покупки.

І ось тепер, коли у сестри все налагодилося, я дізнаюся від мами, що сестра за все, що вона купує бере гроші.

Це, звичайно, не поширюється на якісь гостинці в подарунок, але якщо мама попросить купити по дорозі хліб і цукор, або щось подібне, сестра обов’язково надасть чек і візьме все до копійки.

В останній раз мама зовсім образилася. Сестра з чоловіком приїхали до мами з онуками. Мама просила купити сметану і щось до чаю. Сметана пішла в салат, який їли всі, тортик розрізали до чаю і як ви розумієте всі його їли, але гроші сестра взяла за все, по чеку, до копійки.

Мама дуже переживає, тому, що гроші не дуже великі, але ось ставлення. Невже сестра не може просто привезти мамі продуктів. Тим більше, що мама і зараз багато допомагає, хоча у них з татом у самих не завжди все добре і райдужно.

І я думаю, поговорити з сестрою чи залишити як є. Мама просто поділилася і я її добре знаю, вона засмутиться, якщо я підніму з сестрою тему грошей. З іншого боку маму шкода.

Як бути?