fbpx

Дрібниці, про які чоловіки мовчать, але таємно обожнюють у жінках

Вони можуть зовсім не говорити про це, або не говорити прямо, але просто з розуму сходять від таких простих, але неймовірно приємних дрібниць. І неважливо, тільки почали ви зустрічатися, або разом вже давно, він обожнює, коли ви робите це:

1. Коли кладете голову йому на грyди.
Лежачи на дивані за переглядом фільму або просто відпочиваючи після важкого робочого дня, це одне з кращих відчуттів – коли жінка кладе голову на твої грyди і обіймає. У такі моменти чоловік відчуває себе захисником, адже цей жест говорить про те, що жінці безпечно в його руках.

2. Коли першою пишете повідомлення.
У цьому плані на чоловіків чинять великий тиск. Мовляв, він перший повинен писати. Але іноді він просто не знає, занадто часто він пише, чи ні. Повірте, чоловік теж про це переживає, тому може не писати зовсім. Але коли жінка пише йому першою, це зміцнює його впевненість в собі і в тому, що з вами потрібно розвивати стосунки.

3. Коли говорите, що ви цінуєте його.
Якщо чоловік дійсно старається заради ваших відносин, він завжди буде радий почути, що ви оцінили це. Це тільки підбадьорить його робити так і далі.

Читайте також: “Мої 17 днів до розлучення” або як вмuрає кохання

4. Коли ви копошилися в його волоссі, коли він за кермом.
Якщо він занадто чутливий, то краще не робити цього під час руху. Це цілком можна зробити і вдома, коли вже він покладе свою голову вам на коліна. Але в цьому є щось п’янке для чоловіків.

5. Коли ви хвалитеся ним у соцмережах.
Деякі дівчата, звичайно, передають куті меду з цим. Але якщо він дійсно постарався заради вас щось зробити, то можна поділитися цим в мережі. Це як раз покаже, що ви цінуєте його і хочете розповісти про це всьому світу.

6. Коли ви по-справжньому слухаєте його.
Жінки як ніхто інший знають, що слухати – це не просто пасивна дія. Це активна, і для цього потрібні зусилля. Можливо у нього в житті відбувається щось серйозно, він намагаєтеся чогось досягти, або просто пережив важкий день на роботі.

Просто сядьте поруч, дивіться йому в очі і будьте щиро задіяні в розмові про те, що важливо для нього. Це покаже йому вашу турботу.

7. Коли ви пишете йому повідомлення, поки гуляєте з друзями.
Дуже багато чоловіків ревнують своїх дівчат до їх друзям. І якщо ваш обранець настільки зрілий, що спокійно відпускає вас гуляти, винагородити його повідомленням про те, що у вас все добре і що ви не забуваєте про нього буде не зайвим.

8. Коли ви публічно проявляєте до нього свої почуття.
Не потрібно з розбігу на нього заплигувати, просто візьміть його за руку, пріобніміть або поцілуйте в щічку. Це покаже йому, що ви горді бути разом з ним.

9. Коли ви посміхаєтеся після його поцілунку.
Це природна емоція, яка свідчить про те, що його поцілунок викликав у вас приплив ендорфінів. Значить, ваші почуття щирі.

10. Коли ви смієтеся над його жартами.
Не те, щоб ви повинні себе змушувати сміятися. А ту, що він може вас розсмішити. Чоловіки не бояться здатися клоунами, тому що люблять, коли можуть розсмішити свою жінку.

Джерело.

You cannot copy content of this page