Дріжджове тісто, яке потрібно “Втoпити”. Спробуйте! Ви будете, як і я приємно вражені результатом

Цей рецепт дріжджового тіста, напевне, багато кого здивує. Коли я готувала його вперше, то до останнього не вірила, що вийде смачно. Тому що таке тісто потрібно “втoпити” у прохолодній воді)))І від цього воно стає чудовим. Результат мене насправді приємно порадував. З того часу, дріжджове тісто. Воно еластичне та благородне, добре виліплюється та дуже добре підростає. Використовую це тісто і для пиріжків з різноманітними начинками, для рулетів чи завиванців, для дріжджових пирогів з ягодами та фруктами, для біляшів, піци, булочок… Воно підходить практично для всіх рецептів з дріжджового тіста. Вироби з тіста здобні, пухкі та дуже смачні. Цей рецепт варто спробувати ще й тому, що для приготування тіста, часу потрібно витрати практично вдвічі менеше, ніж для звичайного дріжджового. Джерело

Інгредієнти:

молоко 0,5 л

маргарин 125 г

Читайте також: Ніби тільки учора був випускний, на якому вони так і не закружляли у парі свій білий танець

яйця 2 шт.

цукор 2ст.л+1,5 скл.

сіль 0,5 ч.л.

дріжджі 50 г

мука 1 кг

ваніль 12г

Як приготувати

Молоко підігріти до 35-40 град. Розчинити в ньому дріжджі, 2 ст.л. цукру, 0,5 ч.л. солі. Поставити у тепле місце на 10 хв, щоб дріжджі “проснулись” та почали з’являтись бульбашки. За цей час збиваємо яйця, м’який маргарин, 1,5 скл. цукру+ ванільний цукор до однорідності. Якщо Ви готуєте несолодку випічку, то цукор та ваніль додавати не потрібно. Додаємо яєчну суміш до молока з дріжджами, насипаємо 3 скл. муки. та замішуємо рідкувате тісто. Руками місимо це тісто хвилин 10, міксером зі спеціальною насадкою типу “спіральки” 5 хв. Далі додаємо ще 2 скл. муки та замішуємо густе тісто, як на вареники.

Тепер найцікавіше))) У велику каструлю набираємо воду кімнатної температури (не літню, а прохолодну!) та кидаємо туди тісто. Залишаємо тісто у воді на 15-30 хв. Воно має спливти та піднятись на поверхню. Цей час залежить від того, наскільки густе тісто Ви замісили. Буває, що тісто повністю не спливає. Це означає, що вода занадто холодна чи тісто занадто тверде. Просто рукою оберніть тісто у воді, порухайте його. Тоді спливе обо’овязково ще хвилин за 10.

Виймаємо тісто з води. Кладемо у посудину, підсипану мукою та ще трішки підмішуємо тісто, щоб обсушити його. Але муки потрібно дуже мало, тільки щоб не прилипало до рук. Тепер залишаємо тісто в теплі ще хвилин на 15-20.

Ось дріжджове тісто “Яке потрібно Втoпuтu” і готове. Тепер можна робити з нього смачну дріжджову випічку!