fbpx

Дружина на суперницю подивилася на сторінці у соцмережі, нову шубу, куплену в період чоловікового «безгрошів’я» оцінила. Букети квітів оцінила. Каблучку в коробочці оцінила, і почала готуватися до розлучення

Час від часу їздив чоловік у відрядження в інше місто, на заробітки. І там, як водиться, завів собі утриманку.

І уважна дружина це, звичайно ж, помітила. Причому не через прохолоду в спілкуванню або більш рідкісну романтику у стосунках, а по грошових надходженнях в сімейний бюджет, які значно скоротилися. Стала щось підозрювати.

Притисла до стінки друга чоловіка. Мовляв, колись, що там за жінка.

Друг же, хоч і трепетно ​​ставився до чоловічої солідарності, але перед натиском не встояв. По-перше, він завжди був за справедливість.

А по-друге, жінка була красива, і йому самому подобалася. Коротше, здав всіх з потрохами, явками, паролями і навіть сторінками в соцмережі.

Дружина на суперницю подивилася, нову шубу, куплену в період чоловікового «безгрошів’я» оцінила. Букети квітів оцінила. Каблучку в коробочці оцінила, і почала готуватися до розлучення.

Коли гульона приїхав з чергового відрядження, відбулася серйозна розмова.

Чоловік, під вагою доказів, зізнався. Але замість щирого розкаяння видав промову про те, що так, є грішок.

Однак, він готовий розлучитися з коханкою, якщо вона, дружина, оточить його ніжністю і турботою як в перші дні їхнього кохання, і буде в ліжку і на кухні боротися з суперницею, і доводити, що вона краща. Мовляв, вперед, дружино, виконуй, тобі ж дали шанс.

Дружина це послухала, і просто послала чоловіка у відоме будь-якому філологу місце. І розлучилася.

Чоловік, як шкідливий кіт, залишився без сім’ї, але з коханкою. Ясна річ, що тепер він вирушив туди, і заявив, що немає перешкод їхній любові.

Але життя у них не склалося, тому що одна справа приїжджати на день з подарунками і грошима, а інша – приїхати на тривалий термін, зі своїми шкарпетками і заскоками. Не треба плутати туризм і еміграцію.

Коротше кажучи, тепер він атакує всіх знайомих, хто ще від нього не ховається, і розповідає про те, які підступні жінки.

Родинне вогнище зберігати не хочуть, на розлучення подають з будь-яких дрібниць, і взагалі зрадниці. І трясе цією статистикою про 80% розлучень з ініціативи жінок.

А коли натякаєш йому, що, мовляв, ну не в твоєму положенні обурюватися, у самого ж рильце навіть не в пушку, а в іншій коричневій речовині, незворушно відповідає, що це я ж, мовляв, чоловік. А це – жінка. З неї і попит.

You cannot copy content of this page