Дуже сильна молитва для отримання бажаного. Помпейська новенна

І тільки людина з сильною вірою та волею зможе відмовити цю молитву.

Існує багато беззаперечних свідчень про отримання ласки після відмовляння цієї чудодійної молитви. Вона допомагає в найгірших та безнадійних випадках. І тільки людина з сильною вірою та волею зможе відмовити цю молитву.

Як молитись Помпею?

1. Позначити в календарі день початку Помпейської новенни.

2. Помпейська новенна триває 54 дні. Протягом цих 54 днів щодня читаємо «старі» по одній частині Розарію 1-й день – Радісна, 2-й день – Скорботна, 3-й день – Славна і так по колу, аж до 27 дня. За бажанням, можна читати всі чотири частини, разом із Таємницями Світла. Початкові молитви (Вірую, Отче наш, три Радуйся) читаємо один раз на день, перед першим Розарієм.

3. На початку кожної з частин Святого Розарію формулюємо своє бажання (одне), а потім кажемо: «Приношу цей Розарій на Славу Твою, о Царице Святого Розарію».

4. Протягом перших 27 днів молимось прохальну частину Помпейської новенни і додаємо наступну молитву:

Згадай, о всемилостива Помпейська Діво Святого Розарію, що ніхто ніколи не чув про те, щоби будь-хто з тих, хто до Тебе прибігають і з Розарієм Твоєї допомоги благають, був Тобою полишений. Не погордуй моїми словами, о Мати Предвічного Слова, але через Твій Святий Розарій і благовоління до святині в Помпеях вислухай моє прохання. Амінь.

Наступні 27 днів молимося подячну частину Помпейської новенни, додаючи молитву:

Що ж я можу дати Тобі, о Царице, сповнена любові? Присвячую Тобі все своє життя, бажаючи, скільки мені стане сил, поширювати вшанування Тебе, о Діво Святого Розарію з Помпеїв. Бо коли я попросив Тебе про допомогу, зійшла на мене благодать від Бога. Хоч би де я перебував, розповідатиму про милосердя, яке Ти до мене виявила; поширюватиму вшанування Святого Розарію, даючи свідчення про те, як добре Ти повелася зі мною, аби такі само недостойні як і я грішники з упованням прибігали до Тебе. О, якби весь світ знав, яка Ти добра, яка милостива до стражденних, то все сотворене прибігало би до Тебе. Амінь.

6. Незалежно від заключних молитов, поданих кожну з частин Святого Розарію закінчуємо — безпосередньо після її прочитання — трикратним закликом до Богородиці: «Царице Святого Розарію, молися за нас».