Дуже сильна Молитва, до святого Івана Предтечі, яка здатна творити чудо саме сьогодні. Пpoчитaйте її щоб зaхиcтити себе і свою сім’ю

Хрестителю Господній, проповідник покаяння! Не погорди мене, каюся. Разом з небесними світилами молися Владиці за мене, недостойного, немічного і сумного, змученого. Джерело.

Бо я, вмістилище зла, не припиняю своїх гріховних звичок, бо прибитий мій розум до земних речей.

Читайте: Сильна Молитва до святого Іоана Предтечі, яку потрібно прочитати Кожному в цей день від усіх ворoгів моїх і від злих людей відтепер й аж навіки

Що робити мені, не знаю, до кого звернутися щоб врятувати душу свою? Тільки до тебе, святий Іоане, сповнений благодаті, бо я знаю, що ти, після Богородиці, перед Господом більше всіх народжених: бо ти сподобився торкнутися голови Царя Христа, Агнця Божого взяв на Себе гріхи світу.

Моли ж Його за грішну мою душу, щоб поніс я тягар благий і отримав нагороду з останніми.

Істинно, Хрестителю Господній, останній пророк, перший по благодаті мyченик, і пустельників наставник, чистоти учитель і найближчий друг Христовий!

Тебе молю, до тебе звертаюся: не позбав мене твого заступництва, але підніми мене, що впав в гріхи; обнови душу мою покаянням, як другим хрещенням, бо ти і того і іншого начальник: хрещенням омивають первородний гріх, покаянням же очищаєш кожного від справ поганих. Очисти ж мене, гріхами опоганеного, і спонукально увійти туди, куди ніщо погане не входить – в Царство Небесне. Амінь ».