Дуже важко чоловікові жити в цьому підлому світі без всякої стабільності і гарантій. Береш красуню-піонерку, а років через сорок перед тобою пухка пенсіонерка. Береш 20-річну, а через 10 років тобі замість неї 30-річну підсовують

Один громадянин в одній з груп активно жалівся на дружину, яка зовсім запустила себе. По-перше, від’їла собі щоки. По-друге, замість красивих локонів стала робити куций хвостик.

По-третє, фігура її округлилася, загубилася талія. Та що там талія, за півроку жінка додала майже 20 кілограмів, з 50-кілограмової спортсменки перетворилася в неповороткого бегемотика.

Не кращими були справи і на домашніх фронтах. Громадянин щосили намагався заробляти більше, навіть брав понаднормові.

А ось дружина лежала вдома на дивані, не обтяжуючи себе домашньою роботою. А на будь-які претензії плескала очима і стверджувала, що їй важко.

Змінилися й інтереси благовірної. Активний відпочинок змінився переглядом серіалів, навчання і робота – нескінченним неробством.

Та й сам чоловік відчув себе наче б на других ролях. Всі ці фактори привели його до думки, що нічого не повернути і потрібно розлучатися.

– Я не згоден на таку сім’ю, я на неї не підписувався! – обурювався чоловік, ображено фиркаючи на всю глобальну мережу. – Я вважаю, що це порушення договору з її боку, тому абсолютно логічно буде і мені сказати: я передумав!

Навколо нього, звичайно ж, тут же зібралася хмарка віртуальних співчуваючих. Одні стверджували, що жінки тільки й чекають, щоб поставити заповітний штамп в паспорті, а потім розслабитися.

Інші совістили дружину, яке не розуміє, що вона штовхає чоловіка на розлучення. І тільки хтось один поцікавився про здоров’я дружини. 20 кілограмів набрати за півроку – жарт чи що?

Чи немає якихось серйозних захворювань? Тут-то скаржник і написав про обставину, яка просто приголомшила всіх.

– Та все з нею нормально, вона просто на восьмому місяці, поповнення чекає.

Тут і я не витримала, хочу висловити йому співчуття і підтримку. Важко нині. Береш, розумієш, нормальних дружину. А через кілька місяців вона вже дитину чекає.

Береш красуню-піонерку, а років через сорок перед тобою пухка пенсіонерка. Береш 20-річну, а через 10 років тобі замість неї 30-річну підсовують. Береш худу – вона гладшає. Молода – старіє, бездітна обзаводиться дітьми, а то і бухгалтерськими звітами, хоча ніхто і подумати не міг.

Дуже важко чоловікові жити в цьому підлому світі без всякої стабільності і гарантій.