fbpx

Два місяці тому чоловік повідомив, що хоче розлучитися. Спочатку я подумала, що це невдалий жарт, тому що не було ніяких причин для цього, чи можливо я не звертала уваги. Він стверджував, що у нього немає нікого, але тепер я знаю, що то була не правда

Моя життєва ситуація ворогу не побажаєш. Мені здається, що все, що відбувається зі мною насправді відбувається з кимось іншим. А я просто спостерігаю осторонь.

Ми з чоловіком прожили разом майже 15 років. У цьому році ми б відсвяткували кришталеве весілля – але вже не будемо.

Два місяці тому чоловік повідомив, що хоче розлучитися зі мною. Спочатку я подумала, що це невдалий жарт, тому що не було ніяких причин для цього, чи можливо я не звертала уваги. Він стверджував, що у нього немає нікого, але тепер я знаю, що то була не правда. Коханий знайшов собі молодшу жінку. Їй трохи більше двадцяти років. Симпатична молода дівчина.

От тільки не можу зрозуміти, навіщо, їй мій, тепер вже колишній, чоловік потрібен, такий красивий і молодий? Середньої комплекції, великих грошей у нього теж немає, мізки, як виявилося, теж відсутні. Колишній чоловік збирається подати до суду на розподіл майна. Все, що ми змогли придбати за роки шлюбу, це будинок. Сказав, що жити у своїй половині не буде – будуть винаймати квартиру. Наш будинок невеликий, квадратів 65. Я дуже хвилююся з цього приводу. Якщо він подасть до суду на половину будинку і продасть його, де я буду жити? Адекватні люди не будуть купувати 30 кв. Сказати, що я в паніці, – це нічого не сказати.

Відчуваю себе дуже погано. Я не знаю, що буде далі, але відчуваю що нічого хорошого.

You cannot copy content of this page