fbpx

Два місяці тому мені виплатили зарплату за 4 місяці плюс відпускні. Сума була дивовижною. Наступного дня мій чоловік витратив всі гроші

З моїм чоловіком заощадити просто неможливо. Тільки у нас в руках з’являється “зайві” гроші він швидко знаходить привід їх витратити.

Я за розумні витрати. Але ніяк не можу зрозуміти логіку чоловіка.

Наше ліжко зламалося – а він купує смартфон, та й старий телефон ще гарно працює. Сказав, що сам відремонтує ліжко. Звичайно не відремонтував. Три роки ми спали на ліжку, яке стояло на цеглинах. Потрібно зробити ремонт у ванній, оскільки два десятки плитки, приклеєної ще за часів СРСР, вже обсипалися. А чоловік витрачає гроші від продажу земельної ділянки на ігрову приставку й елітні міцні напої.

Два місяці тому мені виплатили зарплату за 4 місяці плюс відпускні. Сума була дивовижною. Наступного дня мій чоловік витратив гроші на кондиціонер і деякі рідкісні книги. Від моєї зарплати залишилися крихти. Це була остання крапля. Того вечора ми сильно посварилися, я наговорила багато дурниць йому, що він не вміє розпоряджатися грошима. Чоловік розлютився і пішов. Відтоді його не бачила.

Але я ні про що не шкодую, просто почала жити в своє задоволення.

You cannot copy content of this page