fbpx

Дві чудотворні молитви до Богородиці, які має прочитати кожна жінка

Молитва перша

“Заступнице нашого краю, Пресвятая Богородице, радуйся, Ти бо своїм благоволінням вінчала Батьківщину нашу від давніх літ і посилаєш їй свою благодать! Не відійми від нас, Владичице, і нині милості Твоєї, поглянь на потреби наші і поможи своїм заступництвом. Пресвятая Богородице, покрове нашої землі, спаси нас!

Як не дивуватися богомужному народженню від Тебе, пречесная? Не пізнавши бо мужа, всенепорочная, без отця породила Ти Сина плoттю, пред віками від Отця рожденного без матері, Який не зазнав аніякої зміни, ні змішання, ані розділення, а всеціло обох природ зберіг Він властивості. Тому, Мати Діво Владичице, моли Його, щоби спаслися душі тих, що Богородицею Тебе сповідують. Амінь” Джерело.

Молитва друга

“До Тебе, Пречистої Божої Матері, я, окаянна, припадаючи, молюся: знаєш Ти, царице, як я безнастанно согрішаю і прогнівляю Сина Твого і Бога мого, і, хоча багато разів каюся, брехливою перед Богом виявляюся, і знову каюся і з трепетом – невже Господь поpазить мене? – і по часі знову те ж саме творю.

Читайте також: 18 березня – день чудотворної ікони Божої Матері “Виховання”: просіть Божого заступництва для своїх дітей

Відаючи це, Владичице моя, Госпоже Богородице, молю: помилуй, укріпи мене і благо творити подай мені. Знаєш бо, Владичице моя, Богородице, що повністю ненавиджу злії мої діла і всім серцем люблю закон Бога мого, та не відаю, Госпоже Пречистая, звідкіля те, що ненавиджу, роблю, а благо, яке люблю, – переступаю.

Не допускай, Пречистая, щоб воля моя вершилася, бо не вгодна вона. Але хай буде воля Сина Твого і Бога мого, нехай спасе мене і напоумить, і подасть благодать Святого Духа, щоб я відтепер перестав лихе творити і решту часу прожив у повелінні Сина Твого – Йому бо подобає всяка слава, честь і держава з Безначальним Його Отцем і Пресвятим, і Благим, і Животворящим Його Духом, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь

You cannot copy content of this page