fbpx

Дві найголовніші молитви на Різдво. Хай прийде благословіння Господнє у кожну родину та на нашу Україну!

КАЖУТЬ, ЩО НА РІЗДВО ВІДЧИНЯЄТЬСЯ НЕБО, І ДУШІ СХОДЯТЬ НА ЗЕМЛЮ. ЙДУТЬ ВЕЧЕРЯТИ ДО СВОЇХ РІДНИХ, А ЯКЩО КОГОСЬ НЕ ЗГАДАЮТЬ ЗА СВЯТОЮ ВЕЧЕРЕЮ, ПОВЕРТАЮТЬСЯ НАЗАД САМОТНЬО.. ЗГАДАЙМО СВОЇХ РІДНИХ, ЯКІ НА НЕБЕСАХ…ВІЧНИЙ СПОКІЙ, ПАМ’ЯТЬ, І МОЛИТВА, ЯКІ ЇМ ДУЖЕ ПОТРІБНА.

Хай кожна дитина дочекається свого тата, маму, брата, сестру.

Молитва на Різдво про здоров’я

В руки твого великого милосердя, о Боже мій, вручаю душу  моє, почуття і слова мої, поради і думки мої, справи Мої і всі  душі Мого руху. Ти ж, про Премилостивий Боже, всього світу гріхами непереборної доброти, незлобивий, Господи, мене прийми в руки захисту Твого. Наділи нас підтримкою Своєю, стань покровителем нашим, не дай впасти духом!

Визволи від усякого зла, очисти численні провини мої, подай виправлення злому і окаянному моєму житію і захисти мене, і покривай неміч мою від злих сил, пристрастей і злих людей.

Молитва на Різдво про благословення для дитини

Матір Богородиця, як ти сина свого, Немовля Ісуса в цей день на руках тримала. У покривало м’яке сповивала, рученяткою своєю на щастя і удачу благословляла.

Благослови і мою дитину (ім’я) теж. Ручку свою святу підніми, мою дитину перехрести, на удачу і щастя в житті благослови, на життя довгу і багату, веселу і красиву.

Зміцни віру нашу, настав на шлях істинний і подаруй нам щастя і благополуччя в цьому світі.

Поки люди будуть пам’ятати тебе і Сина Твого Ісуса Христа – нікому мої слова не перебити.

Невпинно підносимо хвалу і славу Тобі, ніколи не перестанемо шанувати Ім’я Твоє. Нині, і повсякчас, і на віки віків.

Адже щира віра здатна робити дива.

Нехай таїнство Різдва, ще більше підсилить нашу віру. Благополуччя, спокою, достатку, любові, миру нам усім та Перемоги!

Амінь.

You cannot copy content of this page