fbpx

Дві найсильніші Молитви, які читають 18 січня на Надвечір’я Богоявлення. Можна вимолити все, Господь завжди виконує наше прохання

Родинна Молитва, яку промовляють у Святий Вечір. Кожне слово, кожне прохання будуть почуті Господом. 18 січня усі християни збираються родиною і промовляють цю особливу молитву, щоб в сім’ї завжди панував мир та злагода.

«Просимо Тебе, Боже, щоб і тих душ до вечері допустив, що ми про них не знаємо.

Молимось Тобі, Боже, за тих, що ніхто про них не знає, лягаючи і встаючи, і дорогою йдучи ніхто не згадає.

Даруй нам любов, єдність, Силу Божу, ревність у молитві, турботу одне про одного.

А вони, бідні душі, гірко пробувають і цього Святого Вечора чекають. Від нас у цей вечір молитви йдуть і  душі, що відійшли у вічність спом’януть!»

У дні Твого Богоявлення освяти, Боже, благодаттю Духа Твого Святого водну стихію, а разом з нею – й усе наше єство, наші думки й бажання. Господи , відкрий мої вуха на слухання Твого Слова.

Перехрестившися тричі, вся родина повторює за батьком другу молитву — «за себе»:

«Господи, захисти худібку мою від звіра, а мене грішного (ім’я) від віри поганої та від безвір’я — на росах, на водах та на тяжких переходах. Нехай усяке тіло благословляє Його святе Ім’я навіки й навіки-віків.”

Дякуємо Богові Святому, що поміг нам дочекатися у мирі і спокої цих Божих свят. Та поможи, Боже, їх у радості відправити і від цих за рік других дочекатись. Амінь».

Після молитви господар знову бере в руки миску з кутею з полотном та свічкою і передає її господині, кажучи:

«Ми всі, з усього щирого серця і з Божої волі, кличемо праведні і грішні душі на святу вечерю, даємо їм усе, що маємо — щоб вони на тім світі вечеряли, як ми тут.

Ми дбаємо і за ті помepші душі, що на світі пoгибли і порятунку не мали.

Нехай Бог прийме для них цю нашу вечерю. Я їх стільки запрошую і закликаю на цю тайну вечерю, скільки у цім полотні є дірочок та скільки зернин у солодкій куті Божій.

Господи, перебувай у нашій сім/ї, бережи нас від усякого зла, допоможи нам бути єдиним серцем і душею на віки вічні. Амінь».

А тепер приступаємо до столу, щоб спробувати смачну вечерю.

You cannot copy content of this page