fbpx

Дві найсильніші молитви, які потрібно прочитати кожному 4 грудня, в свято Введення

Ці дві найсильніші і дуже важливі молитви читають саме в свято Введення в храм Пресвятої Богородиці, яке увесь православний світ відзначає 4 грудня.

Якщо в це особливе свято щиро помолитися до Богородиці, можна отримати відпущення важких гріхів, і опіку Пресвятої Діви Марії.

Молитва в день Святої Богородиці

«До кого ще, як не до Тебе, Матінко небесна, зверну я молитви свої. Почуй сподівання раба твого (ім’я). Утіш в горі своїм, і не лишай без захисту в цьому грішному світі.

Вбережи від спокус і дозволь замолити гріхи вільні і невільні. Настав на шлях віри і допоможи не відступати від заповідей християнських. Дай сил боротися зі злом, яке всередині мене прибуває.

Пом’якши серце моє і прийми покаяння щире. Помолися за мене Господу нашому всемогутньому, щоб не залишив мене без милості. Амінь»

Величання Пресвятої Богородиці

«О, Велика і Пресвята захиснице наша. Величаємо тебе і молимося за твої діла на славу Господа. Ти залишила цей світ гріховний і зійшла під очі Спасителя нашого. Спокутувала всі гріхи і стала захистом і опорою душ наших від зла великого. За тебе, Заступнице, молимося. Вище за всіх твоя віра істинна. І нас не полишай, хто моляться і віруючих. Амінь»

You cannot copy content of this page