fbpx

Дві найсильніші молитви захисту та допомоги до Архистратига Михаїла. Мають силу саме 21 листопада, у день святого Михайла

Важлива Молитва 1

Святий Архангеле Михаїле, найславетніший князю й полководцю ангельського! Прийди на допомогу людям, які цього потребують. Прийди, адже люди відкуплені життям, воскресінням Ісуса Христа, Його Сина; призначені бути храмом Святого Духа.

В тобі, святий Михаїле, Церква має свого Захисника й Покровителя. Ти ведеш спасенних до небесного щастя. Проси Бога миру, щоб Він переміг владу сатани – сіяча неспокою і лицемірства, – і не дозволив йому тримати людей в рабстві та шкодити Церкві. Нехай з твоєю допомогою Жінка, одягнена в сонце, Цариця Ангелів,  захистить своїх земних дітей від поганих підступів злих духів.

Перший захиснику слави Всевишнього! Занеси наші молитви до Бога і проси Його змилосердитись над нами. Зв’яжи погані сили й кинь їх в пекельну безодню, щоб він більше не обманював народ.

Вчини так, щоб ми все своє земне життя і всю вічність звіщали гасло: «Хто ж як Бог!» Амінь.

Важлива Молитва 2

Великий Архистратиже Божий, Михаїле, переможцю всього поганого, перемагай і забери всіх цих моїх ворогів – видимих і невидимих. Випроси у Господа  Бога Вседержителя Ласку: нехай Він спасе, зцілить і збереже мене від всіляких неприємностей- сьогодні, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.

You cannot copy content of this page