Дві подруги чоловіками вирішили помінятися, а ті на раз згодні, а назавжди – ні

Дві одногрупниці так між собою дружили, що все завжди робили разом – і в підсумку женихів собі підшукали, які теж між собою давно дружили, з їх же інституту.

Разом і з армії їх чекати веселіше виявилося, і заміж вони вийшли з різницею в тиждень. Вони б і в один день звичайно вийшли, але тут вже всі знайомі обурилися, що виходить одне свято замість двох. І дружити продовжували сім’ями – разом відпочивати їздили, разом вaгiтними ходили, і коляски катали теж разом. І навіть звуть подружок схоже – Оля і Юля.

Але Оля стала помічати, що чоловік її якийсь не такий стає. Начальник у нього змінився, роботою завантажує, чоловік почав відчувати втому і взагалі чіплятися по дрібницях. Вона і Юльці стала на свого скаржитися, але та каже – так складається все на роботі, не бери в голову, це не в тобі справа. Мій, говорить, теж уже не такий веселун як раніше був, все нормально. А Олі навпаки здається, що Юлькин чоловік ні крапельки не змінився з тих пір, як вони одружилися, і навіть ще цікавіший став.

А недавно поїхали вони великий тусовкою на природу, шашликовий сезон же в самому розпалі. І чи то вино Олі в голову вдарило, то чи образа на чоловіка, тільки якось несподівано для себе вона, побачивши, що Юлькин чоловік від багаття відійшов в ліс, тихесенько встала і за ним пішла. Там-то все в кущах у них по-швидкому і сталося, вона практично нічого і не відчула, тільки комарі дyпy покусали.

На ранок Ольгу совість стала гризти перед подругою. Такою вона себе cyчкою відчула, що ось просто жax. Стільки років дружби одним п’яним ввечері пiд хвicт, ось дypа. Тиждень вона Юльці в очі дивитися не могла, нарешті викликала її з дому каятися. А тільки тут-то і чекав її удap: Юлька цьому повідомленню зраділа, замість кулаків ледь з відкритими обіймами не полізли. Ця гaдuна, виявляється, давно вже з Ольжиним чоловіком каламутила по-тихому!

Давай, – каже, – чоловіками поміняємося, взагалі ідеальний варіант буде! Мужики приходять і йдуть, – говорить, – а наша дружба залишається. В принципі, Оля з таким поворотом подій готова була б погодитися, все-таки не чужі вони всі один одному свої виходять, але є одна проблема.

Юлькін чоловік уперся – і ні в яку. Не порівнюй, – кричить, – одноразовий ceкс по п’яні з тим, що ти мене рік вже за дурня тримаєш! Юльці по обличчю надавав, але готовий пробачити, і відпускати не хоче.

Читайе також: “І від дружини пішов, і коханка паузу взяла – залишився з носом”

І в підсумку виходить прикро і несправедливо: у Юльки і свій чоловік, і подружкин – а у Ольги тільки покусана комарами дyпa.

Я до чого все це розповідаю, подруг треба відбирати ретельно, а краще, взагалі молодих і красивих в них не тримати, так як такі казуси трапляються часто і в жодній з них впевненою бути до кінця не можна.

Або є справжні подруги?