fbpx

Дві помічні молитви до Святого Юрія (Георгія) про захист сім’ї, яку слід прочитати кожному з нас 6 травня. Приносить в дім щастя та радість, злагоду і благополуччя

Дві молитви помічні до святого Юрія (Георгія), які слід читати 6 травня, щоб отримати захист для всієї родини. Святий Юрій захищає всіх, хто щиро просить про допомогу.

Молитва 1

Будь при мені, святий Великомученику, по всі дні мого життя, будь при мені особливо в годині відчаю.

Допоможи в останній вирішальній боротьбі, щоб я разом з Тобою міг(-ла) у вічності славити в Тройці одного Бога.

Амінь

Молитва 2

Святий славний всехвальний, Юрію!

Зібрані до храму твого і, поклоняючись і дякуючи Господеві та урочисто почитаючи і вшановуючи тебе перед іконою твоєю святою

Ми,  молимо та просимо тебе, відомий заступниче наш: моли ж з нами і за нас Бога, Якого через Його милосердя можливо ублагати, щоб Він вислухав нас, що просимо Його благостині, щоб не відкинув усіх наших прохань про прощення Ним гріхів і провин наших, зцілення і спасіння та про насущні потреби життя нашого.

Нехай же Він подарує людям перемогу над супротивниками і нехай зміцнить у всіх битвах  через благодать, що тобі дана, і нехай переможе сили ворогів наших, що ідуть на нас.

Щоб були вони посоромлені, а пиха і гординя їхні нехай будуть знищені і нехай вони усвідомлять, що у нас є Божественна допомога.

Усім, хто в скорботах та зневірі перебуває, яви всемогутній Божиій захист. Ублагай Господа Бога і Творця всього, щоб Він визволив нас від неспокою, щоб ми завжди прославляли Отця і Сина, і Святого Духа, і щоб вірно визнавали перед Ним заступництво твоє, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

You cannot copy content of this page