fbpx

Дві помічні молитви до СвятогоДмитрія Солунського, яка захистить вас від злих людей, про захист від усіх негараздів. Нехай береже вашу родину, сім’ю, всіх рідних

Через ці молитви кожен з нас стає ближчим з Богом, спілкується з Ним, прославляє Його, дякує Йому.

Дуже помічна Молитва №1

Святий і славний, Димитріє, скорий помічнику та заступнику всіх, що з великою вірою й надією на Господа линуть до тебе! Допоможи мені через Своє потужне заступництво і проси за мене у Твого Божого Сина за усі духовні благословення.

Стоячи зі сміливістю перед Царем Небесним, разом з нами молитовно випроси у Нього прощення гріхів наших.

Щоб визволитись нам від вічного покарання. Благай доброту Його, щоб Він щедрим був до міста нашого і до всякого міста, села і країни.

Випроси у Царя царів дарувати перемогу та звитягу християнам, для всієї ж Держави нашої випроси спокій, тишу, міцність у вірі та успіхи в чеснотах і побожності.

А всім нам, що щиро Йому вклоняємося та вшановуємо почесну пам’ять твою, виблагай благодатне зміцнення на справи благі, щоб ми все добре та вгодне для Владики нашого Христа Бога тут чинили, та сподобилися – за нашими покаянними благаннями й нашими до Нього молитвами – наслідувати Царство Небесне для вічного прославлення Його з Отцем т а також Святим Духом. Амінь.

Дуже помічна  Молитва №2

Святий Димитріє, молися за мене за моїх дітей та онуків.

Святий Праведнику Димитріє! Преславний та вірний слуго всемогутнього Царя Христа!

Будь мені опікуном та заступником у всіх моїх щоденних потребах. Щиро молю Тебе: охорони мене від нещасть, від  неприємностей, які існують у світі, у моєму домі, на моєму шляху.

А найбільш прошу Тебе, святий Димитріє, будь зі мною на схилі мого життя. Тоді, святий мій Покровителю, щоб разом зі святим моїм Ангелом Хоронителем заведи мою душу там, де Ти разом з Ангелами та святими Божими Угодниками прославляєш Славного Царя Христа. Амінь.

You cannot copy content of this page