fbpx
Стосунки

Дві речі, які потрібно знати аби вийти заміж

Підкажу, один хакерський прийом здійснення жаданої жіночої мрії вийти заміж (та й всіх інших бажань теж). Бути може, вам вдасться хоч тут відключити настільки улюблені дівочому серцю страшилки.

Почну з науки. Лобові частки мозку влаштовані у людини так, щоб при зустрічі з іншою людською особиною моментально зчитувати, хто в даній ситуації домінує: ви або він.

Якщо ви сильніше духом, то вас починають сприймати, як більш статусну особистість. Якщо ви слабкіше морально, виглядаєте ви в очах інших нужденною і залежною. Ваша соціальна цінність в такому випадку низька.

Що ж робити жінці, зустрівши чоловіка, якого її лобові частки миттєво оцінили, як високостатусну особину?

Робити потрібно дві речі:

1. Дозволити йому домінувати. (Це вийде легко і природно, тому що він реально здається вам статусною персоною).

2. Відключити будь-які наміри і дозволити всьому статися.

Давайте розглянемо другий пункт. Справа в тому, що бурхлива фантазія жінки творить з господинею всякі гидоти. Вона змушує її представляти всі кадри з фільмів, де герой-коханець романтично залицяється до дами і галантно веде її під вінець. Фантазія включає очікування, а голос мами в лівому вусі суворою думкою контролює всі наміри актора, що нічого не підозрює.

Думки так і лізуть в чарівну голівку:

– Чому він так пильно дивиться на мене: я йому подобаюся або крихти прилипли до помади?

– Чому він не дивиться на мене: невже я гірша за ту дурепу, яку він проводив поглядом?

– Негідник він, – підступно шепоче голос мами, – просто бабій! Не потрібен тобі такий – ох і намучишся ти з ним!

Ви повинні знати, милі дами, що думка матеріальна. Настільки матеріальна, що лобові частки вашої кандидатури миттєво зчитують її, як атаку на його свободу.

І ось ви тільки подумали улюблену думку «подобаюся-не подобаюся», а він вже заметушився, почав збиратися і … посилив потік кадрів-страшилок в вашому кіно.

Тому єдине, що потрібно робити – перестати дивитися страшне кіно і переключитися на інший канал, де зараз показують заставку з National Geographic HD і в фокусі оператора захоплюючі водоспади, а краще картинка пляжу в Таїланді з білим пісочком і пальмами.

І поки ви дивитеся приємне кіно, приглушите звук маминого голосу, а краще надішліть її з коментаторської будки додому зі словами: «Мама, тут не футбольний матч і я не збираюся вигравати або програвати, у мене інше кіно!» Перетворіть в порожнечу її образ з усіма її очікуваннями і дозвольте собі бути учасницею Клубу кіномандрівників. І краще в HD якості.

Для полегшення такого непростого завдання, природа подарувала жінці святу якість “блондінчатості”, яку зобов’язала включати у всякій важливій ситуації.

Коли у блондинки немає ніяких намірів, вона плавно переміщається в кіно чоловіка, який вже бачить себе там головним героєм в ролі Цезаря або Спартака, причому чомусь епізод зараз йде там не про політичну або визвольну діяльність, а про заслужений відпочинок з коханою після рішення державних завдань.

Отже, дивимося ЙОГО, а не своє кіно. І відключаємо голос за кадром. І проганяємо родичів із залу для глядачів. Загалом, відключаємо всі наміри.

Що ж відбувається, коли немає ніяких намірів? Природа не любить порожнечі і починає захоплювати простір, що звільнився.

Вас будуть втягувати в свої ігри, а на жіночій мові це означає, що вами зацікавляться і вам будуть приділяти увагу. Чи не правда, так хочеться уваги?

Читайте також:  Знаки Зодіаку, в яких важка доля

О так! Але воно буде тільки до тих пір, поки є порожнеча, в яку може вилитися увага чоловіка. І тому ніяких намірів! Ніяких планів і мрій про продовження банкету! Будьте тієї самою Порожнечею, яка просто є і була завжди. Незрозуміло, що це таке? Ось і добре! Значить, шуканий стан досягнуто.

Багато разів я бував у стані «без наміру» і добре знаю його суперефект. Справа в тому, що нас, розстановника, навчають в нього входити, коли ми ведемо клієнта в установчу сесію. Будь-який намір ведучого – це отрута для внутрішньої реальності клієнта. Не можна припускати, необхідно просто дозволити всьому статися.

Коли я заходив у глухий кут і не знав, що робити, я відпускав віжки і ситуація розрулювалася сама собою настільки прекрасним чином, що я навіть і не міг уявити собі такий чудовий результат!

Навколо говорили, що я геній, а я просто не заважав статися обставинам. Не заважайте і ви, жінки, своїм внутрішнім Геніям вести вас туди, куди веде Порожнеча. Особливо в присутності того, хто для вас Значущий.

Марк Іфраімов

You cannot copy content of this page