Двоє хлопчаків у таборі скаржилися, що від ліжка Федька смердить і він постійно щось ховає під подушку. Знахідка неймовірно вразила вожату

Леська працювала в таборі не тому, що їй потрібні були гроші. В першу чергу – щоб довести батькові, що і без нього щось значить. А то останнім часом між ними зовсім не було ніякого розуміння.

Батько – великий бізнесмен, постійно в роз’їздах та на нарадах, свою відсутність компенсував дорогими подарунками, та й в недовгій присутність час проводив аж ніяк не з нею. Джерело

Дружина у нього була, всього на сім років старше Леськи. Особа ласа на гроші і марнотратна не в міру. Життя в одному будинку з нею для Леськи було нестерпним. Переконати батька і вблагати розлучитися з коханою “мегерою” не вийшло. Леська висловила батькові все, що про нього думає і грюкнула дверима.

Вступила на педагогічний, жила в гуртожитку. Батько перераховував їй гроші на картку. Багато грошей. Але вона намагалася ними не користуватися. Якщо тільки в дуже рідкісних, крайніх випадках.

І ось тепер, замість того, щоб відправитися в Таїланд по путівці, яку їй оплатив татусь, Леська все літо працювала в таборі. Їй тут дуже подобалося. Сама з дітлахами нібито в дитинство впадала.

Сьогодні заїжджала остання зміна в цьому році. В її загоні було більшість хлопчаків і всього п’ять дівчаток. Веселої юрбою вивалилися вони з автобуса і кинулися в будиночки загону. Серед них Леська чомусь відразу запримітила непоказного хлопчину з темними колами під очима. Її вразив його недитячий, якийсь дуже серйозний погляд.

А через два дні до неї підійшли двоє хлопчаків із загону і стали скаржитися, що від ліжка Федька Ликова смердить і він постійно щось ховає під подушку.

Читайте також: Живіт став з’являтися швидко. Щоб його приховати, Тетяна перев’язувала себе простирадлом, та тільки від пильного погляду матері нічого приховати неможливо. Після того, як про все дізнався батько, вдома був влаштований грандіозний скандал

Леська пішла на перевірку. І дійсно, під подушкою у Феді в пакетику лежали 2 загорнуті котлети. Хлопчик, на питання вожатою про те, він що не наїдається, потупивши очі, сказав: “Це для сестрички”.

Ось як буває у житті.