Дивимося з чоловіком фільм. До кімнати обережно заглядає дочка і звертаючись до мене, питає: «Мам, а той дядько пішов уже з шафи?» Довго ж я пояснювала все чоловіку

Моя трирічна дочка цікава просто до неможливості. Завжди всюди суне свого носика і скільки б я з нею не розмовляла на цю тему – марно.

І ось одного разу, вона застудилася і ми пішли на лікарняний. Всі шафи і полиці були догори дном, я тільки й робила, що ходила за нею і намагалася все зібрати назад. До кінця дня, мені набридли ці дії і щоб відучити її від лазіння по шафах, я сказала їй, що там всередині сидить злий дядько і якщо вона не перестане бешкетувати, то він її забере до себе назавжди.

Сказала і забула. Дивлюся шафи всі в порядку, дочка сидить спокійно і возиться зі своїми ляльками. Моїй радості не було меж!

Читайте також: «Ти спочатку народжувати навчися! А з цієї щоб у нас не з’являлася!»: Після дзвінка чоловіка і смс свекрухи я зрозуміла, що залишилася одна і крім моєї крихітки у мене немає нікого в житті

І ось через кілька днів, лежимо з чоловіком на ліжку і дивимося фільм. До кімнати обережно заглядає дочка і звертаючись до мене, питає: «Мам, а той дядько пішов уже з шафи?»

Загалом, після цього питання, я сяк-так змогла переконати чоловіка, що взагалі до чого …

Будьте оборежніші з висловлюваннями при дітях!

Фото ілюстративне, з вільних джерел

ПЕРЕДРУК ЗАБОРОНЕНО!