fbpx

Дзеркальна дата 02.02: як зaлyчити гроші і удачу

Вважається, що в дзеркальні дати відбуваються доленосні події. Нумерологія підтверджує, що числа дійсно впливають на наше життя.

Нумерологія допомагає передбачати майбутнє і пояснювати минуле, а також досягати хороших результатів у теперішньому часі, прямо зараз. 2 лютого – гарна дата, проте з точки зору стародавньої науки про числа вона не просто красива, але і дуже важлива в енергетичному плані.

Загальні відомості про дату 02.02

Отже, 02.02 – це, звичайно, красиво, проте потрібно звернути увагу ще й на рік – 2018. 2 + 1 + 0 + 8 = 11, що на мові нумерології означає 2, адже 1 + 1 = 2. Двійка втретє зустрічається в цей день. Це говорить багато про що.

Двійка в нумерології являє собою джерело егоїстичних думок, зосередженість на головних проблемах для людини, а не для її оточення. Це можна використовувати в своїх інтересах, тому що три двійки – це величезна сила, яка чудово поєднується з енергією людей цілеспрямованих.

Це буде день, який збудить матеріальні бажання. Не варто сподіватися на те, що Всесвіт буде рясно задобрювати нас всіх таємними знаками. Такого не буде, тому що сьогодні успіх буде виходити тільки від нас самих і від наших думок. Будьте самостійними.

Любов і стосунки 2 лютого

02.02.2018 – це дата, яка абсолютно не придатна для романтики. Ceкcyaльна енергетика буде зростати, однак вихлюпувати її буде нi на кого, якщо ви самотні. Справа в тому, що це не найсприятливіший день для знайомств: всi будуть переслідувати виключно свої цілі. Корисливі люди постараються отримати своє, чого б їм це не коштувало. Остерігайтеся тих, хто ревнивий і вимогливий у Стосунках. Такі люди можуть вас сильно образити сьогодні. Сподіватися на допомогу друзів не варто, не кажучи вже про колег по роботі.

Стосунки краще будувати на взаємній повазі і віддаленні один від одного. Це найкращий день для всіх, хто любить перебувати на самоті. Найголовніше, що він хороший для тих, хто вміє це усамітнення робити для себе джерелом вигоди. Відкладіть побачення сьогодні, якщо не хочете зіпсувати собі настрій. Не знайомтеся з новими людьми, тому що досить проблем буде виходити і від старих знайомих. Цілком можливо, що в цей день активізуються ваші недоброзичливці, так що готуйтеся до вiйни або хоча б до маленьких конфліктів.

Від вас буде потрібно розважливість, дипломатичність і терпіння. Люди можуть ображати один одного, але якщо сьогодні цього не помічати, то все закінчиться добре. Як би ви не старалися, думкy людей про вас ви не зміните сьогодні ніяк. Саме тому не варто поспішати робити добрі вчинки на шкоду власним інтересам.

Вкрай небажано в цей день грати весілля і зізнаватися в коханні. Якщо все ж весілля вже призначено, то постарайтеся зробити так, щоб все пройшло гладко, щоб нічого не сталося. Якщо ви дозволите собі бути слабкими, то свято може зірватися або залишити поганий осад у вас і у гостей.

Робота, фінанси і справи 2 лютого

Двійка прoвoкaційна і вбuває інтуїцію. Сьогодні потрібно працювати головою, довіряючи мудрості і життєвого досвіду. Слухати чужі поради чи ні – ваша справа, але краще, щоб вирішальне слово було за вами. На роботі і в бізнесі доведеться посилено старатися, щоб не втратити нитку, яка з’єднує вас з бажанням досягти хороших результатів. Лінь може знищити не тільки надії на сьогоднішній успіх, але і позбавити вас того, чого ви вже досягли в минулому.

Двійка – це прекрасний шанс для втілення своєї мрії в реальність. Це означає, що ви можете досягти успіху на роботі і правильно витратити гроші. Якщо вам потрібно зробити якісь серйозні покупки, то краще, щоб це відбулося сьогодні. Можна витратити гроші на себе, а можна витратити їх на свій будинок, на відпустку, на машину і так далі. Все у ваших руках. Обдурити вас навряд чи сьогодні зможуть, тому що увага буде загострена. Сьогодні є шанс потрапити на знижки в магазинах. Розпродажі не повинні вас зводити з розуму – покупки потрібно буде контролювати. Купуйте тільки найнеобхідніше.

Домашні справи необхідно залишити на вечір або вирішити з самого ранку. Найбільша мозкова активність буде саме вдень, в період з 12 до 16 годин. Ваші думки будуть гармонійні, а свідомість готова рвaти і метaти. Слухайте голос серця тільки в найскладніших ситуаціях.

Настрій і здоров’я 2 лютого

Настроєм керувати буде складно, але цілком можливо, так що не лякайтеся труднощів. Стpaхи сьогодні подвійно нeбeзпeчнiші, ніж зазвичай. Вони можуть вас повністю пaрaлізyвати, позбавити дару мови. Не зупиняйтеся на шляху до своїх мрій і їх здійснення. Спробуйте знайти найкоротший шлях, щоб не зустріти великого опору. Ви керуєте своєю долею зараз, а не хтось інший і не щось інше.

Гарний настрій – це тільки ваша заслуга сьогодні. Мотивація буде сильно залежати від самопочуття, яке необхідно буде контролювати. Забезпечте собі правильне робоче місце, правильне місце для відпочинку. До речі, про відпочинок – релаксація буде невід’ємною частиною вашого успішного і продуктивного дня, тому що робота виявиться вельми енерговитратним «задоволенням».

Читайте також: Масляна-2018: що обов’язково має зробити кожна жінка в перший день свята

Будьте самими собою, не здумайте прикидатися, відмовляючи себе від чогось. Ідіть туди, куди кличе вас серце, але намагайтеся регулювати цей рух за допомогою здорового глузду.

Джерело.

You cannot copy content of this page