fbpx
Здоров'я і краса

Експерти порахували скільки разів на тиждень можна приймати душ

Експерти з Університету Джорджа Вашингтона прийшли до висновку, що прийом душу щодня збільшує pизик розвитку інфeкцій. У людей з такою звичкою починаються проблеми зі шкipою: знижується ступінь зволоження, вона стає сухою і потрісканою. При цьому бактерії вільно потрапляють в організм.

Проте, багато жителів планети щодня приймають душ, помилково вважаючи, що тим самим знижується зизик різних хвщзоб.

У шкірі людини є цінні олії, які виробляються натурально, а їхнє видалення за допомогою гарячої води порушує баланс “хороших” бактерій. Такі мікроорганізми підтримують імунну систему. Ефективним для здоров’я і безпечним для підтримки цього бактеріального балансу буде прийом душу з періодичністю один-два рази на тиждень. У спекотні дні, коли люди рясно пітніють, душ можна приймати частіше, але не завжди використовувати для цього гель чи мило. Іноді буває достатньо просто сполоснути тіло водою.

Читайте також: 5 необхідних вітамінів для вашого зору

Вчені застерігають, що не можна порушувати процес природнього зволоження тіла. Щоб зберегти водний баланс шкіри і не провокувати виникнення захворювань, пов’язаних з бактеріями, варто дотримуватися наступних рекомендацій під час прийому душу:

  • – не потрібно покривати все тіло милом;
  • – інтенсивно мити тільки зони, які неприємно пахнуть (наприклад, пахви і ступні);
  • – сухе волосся мити один раз в декілька тижнів;
  • – при лупі – шампунь показаний два три рази на тиждень.

Джерело.

You cannot copy content of this page