Експерти розповіли, як саме номер квартири впливає на багатство і достаток сім’ї

Нумерологи відзначають, що номер квартири безпосередньо пов’язаний з фінансовими потоками і удачею всіх, хто живе в ній. Експерти розповіли про те, що може означати номер вашої квартири.

Наука про енергетику чисел оперує лише числами від 1 до 9. Якщо ваша квартира має один з цих номерів, ніякі розрахунки вам не потрібні. Починаючи з числа 10 доведеться перетворювати номер квартири в число від 1 до 9. Для цього потрібно скласти всі цифри цього числа.

Наприклад, якщо у вас квартира номер 12, то 1 + 2 = 3. Ваше число долі дорівнює трьом. Якщо у вас номер 59, при складанні чисел отримуємо 5 + 9 = 14. У такому випадку потрібно скласти ще раз 1 + 4 = 5. Після того, як ви отримали число від 1 до 9, його потрібно розшифрувати.

Розшифровка числа квартири

Одиниця. Якщо ваша квартира має номер 1 або при розрахунках вийшло дане число, то це означає, що фінансової удачі у вас дуже багато. Одиниця збільшує достаток, але не безпосередньо, а через спроби Всесвіту допомогти людям в нових починаннях. Це число дає потужний імпульс, скорботу працювати і добиватися чогось нового.

Двійка. Це нейтральне число, хоча в деяких ситуаціях такий номер квартири може бути корисний. Наприклад, якщо людина є фрілансером і працює вдома, двійка допоможе зосередитися на справах.

Трійка. Число 3 – духовне число, тому для фінансового благополуччя воно абсолютно нейтральне. Амбітним людям, які хочуть суттєво збільшити свої доходи, краще не вибирати квартиру з таким номером.

Четвірка. Це число любить баланс у всьому. Великої підтримки у фінансовій сфері воно не зробить, але якщо є якісь проблеми в цьому напрямку, число 4 буде корисним. У квартирах з таким номером в основному живуть люди, у яких все добре і стабільно у всіх сферах.

П’ятірка. Число 5 уособлює золоту середину. Воно запобігає появі ризиків та дуже схоже за своєю дією на Четвірку.

Шістка. Це покровитель творчих людей, які постійно зайняті в креативної сфері. Дане число допомагає правильно витрачати гроші, а також генерує в свідомості людей нові ідеї, які згодом можна використовувати для підвищення заробітку.

Сімка. Число удачі. Воно допомагає людям залишатися на плаву в важких ситуаціях. Експерти вважають, що Сімка допомагає вигравати в лотереї і робить сильний вплив на удачу в цілому.

Вісімка. Найсильніше і краще число для людей, які хочуть розбагатіти. У такому будинку гроші будуть водитися завжди, тому що Вісімка розкриває грошову чакру. Це число привертає багатство, надаючи благотворний вплив на мотивацію людей, на їхнє вміння збирати гроші і правильно їх вкладати.

Дев’ятка. Дане число вкрай позитивно впливає на фінансову удачу. Воно допомагає доводити розпочаті справи до кінця, дає творчий поштовх. З Дев’яткою на вхідних дверях гроші перестануть бути нездійсненною мрією. Вони стануть реальністю.