fbpx
Все про дітей,  Шоу-бізнес

Елегантна Алла Мазур показала підрослого сина (фото)

Зірка “1+1” та її улюблениця Ася прикрасили новорічну обкладинку журналу “Зоодруг”.

Цього тижня у продажу з’явився новорічний випуск глянцю “Зоодруг”, обкладинку якого прикрасили телеведуча Алла Мазур та її кішечка Ася. Пише ТСН

“Стати справжніми вашими друзями, принести в дім затишок і радість можуть і безпородні тваринки”, – переконує журналістка.

Щоб заохотити читачів і глядачів відкрити свої двері й серця для звірят з вулиці, телеведуча разом із сином Артемом та двома своїми котиками взяла участь у фотосесії українського видання для любителів домашніх тварин.

Читайте також:“Не політик і не олiгaрх”: Алла Мазур розповіла про батька свого сина (фото)

Алла Мазур рідко розкриває подробиці свого особистого життя.

Ведуча розповідає про дивовижне перевтілення хуліганки Асі в елегантну леді – майже як у Бернарда Шоу в “Пігмаліоні”. Про “взаємообмін культур”, як вона називає стосунки свого першого котика Мусика з новим члeном сім’ї. Про те, як змінився характер сина з появою двох вихованців. І про те, що викликає у телезірки усмішку, коли вона повертається додому.

“В ідеалі цією публікацією хотілося б започаткувати серед публічних людей новий тренд: брати собі додому не тільки дорожезних породистих тварин, а й давати прихисток безпритульним, – ділиться Алла Мазур. – Від тих, хто на виду, багато залежить. І якщо допомога бездомним звірятам стане в Україні справою популярною і навіть модною, то разом ми розв’яжемо одну серйозну суспільну проблему. І перестанемо боятися зграй здичавілих псiв на вулицях!”

You cannot copy content of this page