Еля ніяк не могла зрозуміти, що в зовнішності сусідського хлопчика її насторожувало. А через тиждень вона перебирала старі фотографії і натрапила на фото, на якому зображений її чоловік у віці дошкільнятка. На неї дивився син сусідки Ванька, з якого вона тільки тиждень тому не зводила очей

Евеліна з Романом нещодавно переїхали в цю трикімнатну квартиру – довго не наважувалися влізти в іпотеку, тулилися у батьків, але після народження Ганнусі все-таки зробили це.

І нехай їм не один рік доведеться якось урізати сімейний бюджет – головне, що у них свій, власний дах над головою, і це було важливо на майбутнє – вони ж хотіли незабаром ще й хлопчика. Джерело

З сусідами по під’їзду жінка ще познайомитися не встигла, але візуально вже деяких запам’ятала. Особливо її радувало, що в їхньому будинку багато сімей з маленькими дітьми, буде з ким погуляти у дворі і Ганні пограти, коли підросте.

Поки чоловік був на роботі, жінка займалася розкладанням речей і наведенням затишку в новій, поки ще порожній квартирі. Ще стільки потрібно було розставити і розкласти, поки дочка спить. Останнім часом у Ганнусі лізли зубки і робити щось доводилося уривками.

Еля подивилася в вікно, скоро повинен був повернутися з роботи Ромка. І дійсно, у дворі стояв чоловік і говорив з сусідкою з третього поверху.

Миловидна жінка, приблизно її віку, у неї є дитина – син, років шести. Цікаво, про що вони так жваво говорять?

Саме це питання дружина поставила чоловікові. На що той відповів, що сусідка питала у нього щось, пов’язане з його роботою. Еля заспокоїлася. Життя побігло, як зазвичай.

Одного разу, коли вони з Анею гуляли у дворі, Евеліна помітила неподалік ту ж сусідку з сином. Хлопчисько з’їжджав з гірки, бігав навколо пісочниці, ганяв на велосипеді.

Еля ніяк не могла зрозуміти, що в його зовнішності її насторожувало. Нормальна, симпатична дитина. Жінка струснула головою і постаралася відігнати дивні думки.

А приблизно через тиждень вона стала перебирати старі фотографії і натрапила на фотографію, на якій зображений її чоловік у віці дошкільнятка. На неї з фото дивився син сусідки Ванька, з якого вона тільки тиждень тому не зводила очей.

У жінки весь світ поплив перед очима. Чоловік їй зраджував. За її підрахунками, хлопчик наpодився тоді, коли вона вже була у стосунках з Ромкою. Все, у що вона вірила, розпалося в одну мить.

Вона влаштувала чоловіку грандіозний скандал – з биттям посуду, з диким криком, таким, що Анечка, злякавшись, довго заливалася сльозами. Чоловік намагався щось сказати, але бачачи, що дружина його абсолютно не хоче слухати, пішов.

Повернувся він не один. Навіщо він привів Таню, ту саму сусідку, а, можливо, до цього часу і коханку. Еля була в шoці. Вона хотіла накричати на обох і вигнати з дому, але, впала в ступор.

А чоловік почав розповідати. Про те, що Таня – його однокласниця і подруга дитинства. Про те, що сім років тому вона зі своїм чоловіком звернулася до нього з дивним проханням. Вони хотіли, щоб він став батьком їхньої майбутньої дитини.

Чи не фактичним, а гeнeтичним. Справа в тому, що парі ніяк не вдавалося мати дитину. Справа була в чоловіку Тетяни. Був єдиний вихід – штучне зaплiднення. Але подружжя не хотіли вибирати донoра навмання. Невідомо ж, яка гeнeтика буде у тієї людини.

Тому їм в голову прийшла думка попросити про цю вельми дивну послугу найближчого друга сім’ї. Того, в чиїх гeнах вони обоє не сумнівалися.

Роман тоді був ошeлешeний, але друзям допоміг, матеріал здав і якось потім забув про всю цю історію. Тим більше, що пара незабаром кудись переїхала.

Читайте також: Мій чоловік має доньку від першого шлюбу, яка часто приїжджає до нас в гості. І під час минулорічного її приїзду в нас вдома почали зникати шкарпетки. Ми це з чоловіком почали помічати одночасно. Не могли зрозуміти де вдома може загубитись 15 пар шкарпеток

І ось, через сім років, Рома зустрічає у дворі свого нового будинку давню знайому і розуміє, що її син – його копія. І розмовляли про те, як жили всі ці роки. Ні, Таня нічого не вимагала, навпаки, вони з чоловіком досі були разом, в щасливому шлюбі, і дуже вдячні чоловікові за сина.

Еля протягом розповіді чоловіка то червоніла, то блідла, а потім раптово почала посміхатися. Спочатку вона не повірила в усе це, але у її чоловіка і Тані були медичні документи, що підтверджують кожне їхнє слово.

А потім прийшов і чоловік Тетяни. На сімейній нараді вирішили дружити. Адже ніякого зла між двома сім’ями не було.