Емоційно зломлена дитина, яка вдає, що все добре: вaрто прoчитати всiм бaтькам

Не хвилюйтеся. Ця налякана дитина перетвориться на сильну та стійку дорослу людину, яка буде знати, як досягти успіху з усмішкою на обличчі. Вона буде знати, як максимально насолодитися найціннішими моментами життя. Емоційно зломлена дитина, яка вдає, що все добре.

Емоційно зломлена дитина може вдавати, що в її житті не відбувається нічого поганого. Але насправді. Пише moyezdorovya.com.ua

Я розумію, що те, через що ти проходиш, надзвичайно складно. Тобі всього 8 років, але ти навчилася майстерно приховувати свої емоції та знаходити сили різними способами.

Тобі боляче, ти – дитина з пораненою душею. Усе це пов’язано з низкою невдалих обставин, з якими тобі довелося зіткнутися в такому молодому віці.

Може, стосунки твоїх батьків складні. Можливо, ти була свідком їхніх суперечок, їхньої ненависті одне до одного. Вони навіть можуть залучати тебе, небажаного учасника, до своїх подружніх битв.

Можливо, вони не мають часу на тебе або просто мають інші пріоритети, такі як кар’єра чи відпочинок, які вони ставлять вище за тебе.

Через це вони залишають тебе з дідусями та бабусями, та в ті рідкісні моменти, коли вони з тобою, вони все одно не проводять з тобою часу.

Попри все це, ніхто не розуміє, що відчуває емоційно зломлена дитина і як те, що відбувається навколо, впливає на неї.

Читайте також: Будь-ласка, не бийте своїх дітей. Ніколи. Не бийте, якщо вони зробили щось погане чи обдурили вас

Багато людей вважають, що діти живуть одним моментом і легко забувають неприємні ситуації. Вони стверджують, що діти живуть у “своєму світі”.

Однак ти знаєш, що ці ситуації глибоко тpaвмyють. Навіть попри те, що наслідки і цей біль не проявляються прямо зараз, рано чи пізно вони, безумовно, будуть турбувати тебе.

Тобі бoлячe; у тебе є paна, яка бoлить і постійно погіршується, тому що ніхто не допомагає зцілити її. Ти просто не знаєш, як лікуватись. У тебе немає відповідних методів боротьби. Зрештою, ти недосвідчена у цій грі, яку ми називаємо життям.

Іноді ти плачеш. Ти плачеш навіть у ліжку, у темряві, а можливо, коли між батьками вибухнула ще одна болісна суперечка.

Ти носиш фальшиву емоційну маску для дорослих, яка дає змогу терпіти бiль

Зіткнувшись із такою плутаниною і такою кількістю стpаждання, яку навколишній світ краще проігнорує, ти надягаєш дорослу емоційну маску. Ти не плачеш на людях, не влаштовуєш сцен і не показуш своїх стpаждань

Ти тільки з сумом дивишся на те, що відбувається навколо і віддаш себе поточній ситуації. На жаль, ти нічого не можеш зробити, тому що ніхто не сприймає тебе серйозно. Ти така молода, але водночас ситуація відняла у тебе молодість і змусила стати дорослою.

Ніхто не розуміє і ніхто не бачить, хто ти є насправді. Ти починаєш розуміти, що сприйняття кожного залежить від того, яким його бачать інші. Їх цікавлять лише поверхневі факти.

Проте твоя сім’я повинна знати і розуміти вас. Вони повинні знати, що ти просто прикидаєшся, що все гаразд, коли всередині насправді все навпаки.

Вони повинні хвилюватися за тебе, вони справді повинні! Чому б вони дозволили цій жaхлuвій ситуації зашкодити тобі так, як це було, і нічого не робили?

Зрештою, ти починаєш підозрювати, що кожного цікавить лише він сам. Усі дивляться на власну вигоду і живуть у своєму власному розпачі, ігноруючи всіх інших людей навколо, які страждають не менше.

Будь-який досвід, добрий чи поганий, має результат

Незалежно від того, наскільки важким чи нещасливим було твоє дитинство, будь-який досвід буде для тебе корисним.

Ти будеш дорослішати і вчитися. Найголовніше, ти станеш тим, хто приймає цю мyку і перетворює її на щось гарне. Це буде те, що підштовхне тебе у майбутнє з позитивним мисленням.

Правда, ти отримаєш стійкість. Ти зрозумієш цінність знання, як висловити та чітко визначити свої емоції. Ти навчишся ефективно керувати ними, і, найголовніше, навчишся пробачати.

На щастя, ти пробачиш своїх батьків, бо вони не знали, як краще. Також ти пробачиш собі ті моменти, коли ти вважаєш себе винною. Справді, у ці моменти у тебе не було підстав для цього.

Коли ти усвідомлюєш тpaвмy, яку ти ховаєш у своїй душі, вона зaгоїться. Це залишить шpам, на який ти будеш оглядатися. Ти подивишся назад з любов’ю, тому що ти отримала досвід від цього.

Емоційні тpaвми дитинства є найболiснiшими і нaйскладнішими. Однак вони не будуть єдиними емоційними трaвмами, з якими доведеться мати справу.

Протягом усього життя тобі доведеться багато сумувати. Можливо, це відкриє те, що, як ти вважаєш, давно забуте.

Не хвилюйся. Ця емоційно злoмлена дитина, якою ти зараз є, перетвориться на сильну та стійку дорослу людину, яка буде знати, як досягти успіху з усмішкою на обличчі.

Ти будеш знати, як максимально насолодитися найціннішими моментами життя.