Фінансовий гороскоп на січень 2020 року: когось чекають неймовірні прибутки, а когось несподівані витрати

Перший місяць нового року – час відповідальний, а значить, проводити його потрібно активно. Бажання відпочити природне, але при цьому не варто витрачати весь час на пусте неробство. Експерти рекомендують скористатися підказками астрологів, щоб в новому 2020 році знайти спосіб втілити в реальність мрії про матеріальної незалежності

Овен

Початок року для Овнів буде вдалим, якщо з перших днів січня вони перестануть жаліти себе і візьмуться за втілення в життя сміливих ідей. Енергетика планет буде сильною, а значить, її потрібно використовувати собі на благо. Поправити матеріальне становище допоможе не тільки розумна економія, але і пошук додаткових джерел заробітку. Овнам астрологи рекомендують розвивати таланти, завдяки яким вийде знайти хорошу посаду і перестати потребувати.

Телець

Тельцям на початку року варто заручитися підтримкою з боку близьких і знайомих, здатних протягнути руку допомоги в скрутну хвилину. Завдяки такій підтримці буде простіше йти обраним шляхом. Фінансове становище в січні у багатьох буде напруженим, проте навіть за час канікул Тельці зможуть знайти спосіб збільшити капітал. Важливо лише не зупинятися, активно працювати і не забувати про поповненні витрачених за день сил.

Близнюки

Близнюкам на підмогу в січні прийде енергетика зірок і планет. Початок 2020 року буде важливим часом, коли потрібно спочатку помріяти і налаштуватися на успіх, а потім негайно переходити до активних дій. Близнюки зможуть скласти карту бажань, а потім взяти себе в руки і йти до поставленої мети. У цьому місяці матеріальне благополуччя залежатиме лише від бажання працювати і розвиватися.

Рак

Раки в січні 2020 року зможуть залучити в життя матеріальне благополуччя, якщо перестануть займатися самокопанням. Недовіра до власних сил закриє фінансові потоки, а значить, з перших чисел нового року потрібно знайти спосіб залишити за спиною страхи і сумніви. Вирішити проблеми допоможе не тільки підтримка близьких, а й власне шосте чуття. Вплив планет допоможе розвинути інтуїцію і покладатися на неї при вирішенні серйозних питань, що стосуються фінансового благополуччя.

Лев

Левам виключити проблеми з фінансами допоможе активна робота і бажання досягти успіху в обраній сфері діяльності. Астрологи рекомендують на початку місяця зайнятися власним здоров’ям, щоб виключити лікарняні в самий розпал роботи. У 2020 році настав час здійснити мрії, змінити свій графік, почати правильно харчуватися і не ігнорувати фізичні вправи. Все це піде на користь як організму, так і імунітету, і буде давати сили для роботи на благополучне майбутнє.

Діва

Дівам астрологи рекомендують зайнятися питаннями фінансового благополуччя чи не з перших чисел 2020 року. Ця тема буде важливою, і енергетика простору допоможе Дівам досягти нових успіхів у діловому середовищі. У цьому місяці можна вкластися в свою освіту, щоб потім щасливо займатися обраною професією, піднімаючись по кар’єрних сходах без особливих проблем і затримок.

Терези

Терезам січень принесе безліч приємних змін, якщо не противитися і залишити сумніви за спиною. У діловому середовищі важливо зосередитися на пошуку хорошого заробітку і не довіряти незнайомцям. У цьому випадку буде простіше обходити стороною сумнівних особистостей, здатних на нечесні угоди. Авантюрам також варто сказати «ні», щоб не втрачати заощаджень. Здоровий глузд, розважливість і увага до деталей дозволять швидко накопичити потрібну суму для довгоочікуваних покупок.

Скорпіон

Скорпіонам на початку року астрологи рекомендують звернути увагу на власні сили і відновити життєву енергію. Активність планет буде буквально штовхати Скорпіонів до подвигів, після яких необхідний релакс. Скажений розпорядок не стане проблемою, якщо навчитися грамотно розподіляти сили і пам’ятати: поправити фінансове становище можна тільки в тому випадку, якщо не витрачати гроші відразу ж після їх отримання.

Стрілець

Вплив планет в січні 2020 року буде позитивним, але це не означає, що Стрільцям буде простіше добиватися благополуччя. У цьому місяці доведеться щедро ділитися своєю енергією, приходити на допомогу і вчитися працювати в команді. Незважаючи на надмірну активність, в кінці місяця Стрільців чекає заслужена нагорода. В останніх числах січня можна придбати лотерейні квитки або іншим чином перевірити своє везіння.

Козеріг

Козерогам на початку нового року астрологи рекомендують зайнятися собою. Енергетика планет буде позитивною, проте сумніви і тривога можуть поставити під удар сміливі плани і віддалити успіх. У зв’язку з цим перший тиждень для Козерогів буде найважливішим – пора налаштуватися на успіх, відновити сили і повірити в те, що всі плани стануть реальністю, зробити перший крок. В такому випадку матеріальне благополуччя не змусить себе чекати, і вже в середині січня прийде перша звісточка з безтурботного життя.

Читайте також: 4 важливі речі, які не можна робити в Новорічну ніч, щоб не накликати біду

Водолій

Водолії в 2020 році зможуть кардинально змінити своє життя, якщо залишать сумніви і перестануть довіряти зведеним новинам. Завдяки підтримці планет після закінчення зимових канікул варто братися за все, що пов’язано з фінансами, реалізовувати сміливі мрії і не зупинятися на досягнутому. Залучити матеріальне благополуччя допоможуть і особисті талісмани, які варто носити з собою.

Риби

Справи, робота, кар’єра, гроші – все це буде девізом для Риб на січень 2020 року. Зірки і планети будуть прихильні, тому Рибам не варто відкладати планів на завтра. Кожен день потрібно робити кілька кроків у напрямку до фінансової незалежності, і тоді з середини січня грошові потоки кинуться в гаманці Риб. Астрологи рекомендують витрачати з обережністю, щоб фінансова удача не відвернулася.