fbpx

Когось накриють гроші, а комусь доведеться потрудитися: фінансовий гороскоп на тиждень з 6 по 12 січня

На тижні з 6 по 12 січня особливих проблем не очікується, однак деякі труднощі все ж доведеться подолати. Експерти рекомендують розраховувати більше на себе, ніж на енергетику зірок і планет. Така тактика допоможе швидше зібратися і включитися в роботу, спрямовану на досягнення фінансового благополуччя.

Овен

Другий тиждень січня буде для Овнів вдалим, якщо вони слухають застережень астрологів. Під впливом емоцій і через активний рух планет фінансова стабільність може опинитися під загрозою. З 6 по 12 січня необдумані витрати можуть привести до сумних наслідків, тому великі покупки і походи по магазинах без списку краще відкласти на більш сприятливий час. Справитися з труднощами можна, якщо слідувати доводам розуму і не потурати миттєвим примхам. Джерело

Телець

Тельцям на цьому тижні краще не займатися геройством в діловому середовищі. Енергетика планет підступна, і через їх впливу можна допустити помилки, які в майбутньому можуть перетворитися у великі проблеми, пов’язані з фінансами. З 6 по 10 січня астрологи рекомендують займатися рутинною роботою, в якій неможливо помилитися. У вихідні дні Тельцям знадобиться витримка, щоб виключити необдумані витрати або не піддатися на виверти шахраїв.

Близнюки

Астрологи рекомендують Близнюкам на цьому тижні зайнятися справами і зануритися в роботу. Прихильність планет дозволить успішно подолати всі перешкоди на шляху до успіху, однак для цього доведеться потрудитися. Незважаючи на те, що вихідні все ще тривають, досягти успіху в справах і залучити фінансове благополуччя можливо буде саме в період з 6 по 12 січня. Не завадить Близнюкам і дещиця везіння: талісмани, що притягають гроші, варто носити з собою, а також уважно стежити за знаками долі.

Рак

Друга тиждень січня буде для Раків відмінним трампліном в щасливе майбутнє. На цьому тижні можна досягти успіху на всіх фронтах: і в справах, і в особистому житті. Братися за все і відразу не варто, і астрологи рекомендують присвятити понеділок складанню плану дій. Чіткі інструкції не дадуть помилитися, а віра в успіх і нагороди за докладені зусилля будуть відмінним стимулом для того, щоб гарненько попрацювати на своє благо.

Лев

Вплив планет на цьому тижні буде на руку Левам, а значить, настає прекрасний час для активної роботи. Досягти фінансового благополуччя вийде без особливих зусиль, якщо пам’ятати про свої потреби і йти до поставленої задачі, не відриваючись на рішення проблем оточення.

Левам можна сміливо ставати егоїстами на період з 6 по 12 число і спокійно займатися своїми справами. Така тактика принесе свої плоди незабаром, а також допоможе виключити спілкування з тими, хто хоче нажитися за чужий рахунок.

Діва

Дівам на тижні з 6 по 12 січня не варто перевантажувати себе надміру. Втягуватися в роботу після свята потрібно поступово, щоб не схибити і виключити помилки. Не завадить Дівам і спілкування з близькими, підтримка яких допоможе влитися в ділове середовище без зайвого нервування. Остерігатися в будні дні варто лише самих себе: Діви можуть запрацювавшись, не тільки пропустити сімейну вечерю, але і отримати перевтому.

Терези

Терезам в другий тиждень січня астрологи рекомендують поменше говорити і побільше робити. Це не означає, що потрібно занурюватися з головою в роботу, забуваючи про сім’ю і відпочинку. З понеділка по п’ятницю попрацювати доведеться, щоб не накопичувати справ, але всі важливі завдання краще вирішувати в першій половині дня, залишивши післяобідній і вечірній час для власних потреб. Відпочинок буде необхідний, адже після свят сили ще не так багато, і потрібен час, щоб втягнутися в справи.

Скорпіон

Скорпіонам астрологи рекомендують зайнятися питаннями фінансів вже з понеділка. На цьому тижні досягти успіху в справах зможуть ті, хто вірить в свої сили і не забуває про те, що вчення багато не буває. З 6 по 12 число буде відмінний час для отримання додаткової освіти, а також поновлення знань, якщо вони забулися. Справитися з проблемами допоможуть інтуїція і внутрішні ресурси, які прийшла пора задіяти по повній програмі.

Стрілець

Стрільцям на цьому тижні астрологи рекомендують зібратися і бути уважними. Енергетика зірок і планет підступна, і їх вплив може стати згубним для тих, хто покладається на щасливий випадок. З 6 по 12 січня Стрільцям важливо помічати найменші деталі, слідувати за щасливими знаками долі і не дозволяти емоціям заглушити внутрішній голос. Вибрати вірний шлях до фінансового успіху вийде, якщо дотримуватися цих нехитрих правил.

Козеріг

Імовірність втратити в грошах на цьому тижні є, однак надмірних витрат Козероги зможуть уникнути. Астрологи рекомендують їм покладатися на себе, а не на енергетику планет, і тоді вроджена впертість зіграє на руку. Небажання розлучатися із заробленими коштами допоможе Козерогам виключити непотрібні покупки і не піддаватися на умовляння оточення, якщо друзям раптом захочеться веселощів не в найдешевших кафе або ресторанах.

Читайте також: Новий рік вже вступив в свої права і починається новий життєвий етап, який може стати щасливим, а може принести негаразди: любовний гороскоп на тиждень з 6 по 12 січня

Водолій

Водоліям астрологи рекомендують включатися в роботу, але не звичним способом. Для того, щоб фінансове становище стабільно зростало, потрібно грунтовно підготуватися. Робочий тиждень варто почати з плану дій, розбору торішніх папірців, позначок та іншої макулатури, що засмічує робочі поверхні. Новий робочий рік потрібно починати з чистоти як в кабінеті, так і в думках, щоб ніщо не заважало рухатися до амбітних цілей.

Риби

В другий тиждень січня Рибам буде складно зібратися з думками, і виною тому буде вплив планет. З 6 числа їм важливо взяти себе в руки і взятися за роботу. Починати астрологи рекомендують з чогось простого і зрозумілого, щоб втягнутися в справи і вже до середини тижня розвинути необхідний темп. Справитися з лінню допоможуть фізичні навантаження і тренування сили волі.

You cannot copy content of this page