fbpx

Новий рік вже вступив в свої права і починається новий життєвий етап, який може стати щасливим, а може принести негаразди: любовний гороскоп на тиждень з 6 по 12 січня

Астрологи рекомендують скористатися підказками, щоб у високосному році всупереч всім прикметам і застережень любов процвітала, а удача не обходила стороною.

Овен

Овнам на цьому тижні варто більше часу приділяти собі, щоб втихомирювати бурхливі емоції і не вступати в конфлікти. Така тактика допоможе зберегти гармонію в сімейних відносинах, що так важливо для щастя. Пошуки партнера для серйозних відносин будуть ускладнюватися через перепади настрою, тому в період з 6 по 12 січня краще відмовитися від цієї затії, щоб потім не шкодувати і не відбиватися від наполегливих залицяльників, з якими не по дорозі. Джерело

Телець

Тельцям на другому тижні 2020 року астрологи рекомендують приділити увагу сім’ї і не рватися в бій. Активна робота може стати причиною занепаду сил, що виллється в роздратованість і бажання поконфліктувати. Виключити такий стан справ допоможе розміреність і перерви на відпочинок. Пошук нових відносин може затягнутися, однак переживати не варто.

Близнюки

Близнюкам для щастя в особистому житті потрібно дотримуватися всього двох правил: відмовитися від будь-якого негативу і вірити в те, що удача на їхньому боці. Зірки і планети будуть прихильні, тому не варто сумніватися в своїх силах. На цьому тижні вийде як налагодити особисте життя, так і насолодитися затишком і гармонією в сім’ї.

Рак

Ракам на цьому тижні пощастить не в любові, а в роботі. Особисте життя відійде на другий план, і під впливом планет Раки зможуть проявити себе в діловому середовищі. Незважаючи на зайнятість, вечір краще проводити в колі сім’ї, адже підтримка близьких важлива.

Пошуками любові найкраще займатися у вільний від роботи час. Астрологи не рекомендують заводити службових романів – вони не закінчаться серйозними стосунками і залишать після себе лише жаль.

Лев

У новому році Левам не варто сумніватися в собі. З 6 по 12 число удача буде на їхньому боці, і на цьому тижні можна досягти успіху як в любові, так і в справах. Вибір залишається за Левами, тому вони зможуть направити сили як в русло пошуку відносин, так і зануритися в захоплюючі справи, які планувалися ще до настання 2020 року. Сімейним парам астрологи рекомендують підтримувати один одного, щоб виключити конфлікти і непорозуміння.

Діва

Січень буде прекрасним місяцем для налагодження сімейних відносин. Свята тривають, і в такий час найкраще ходити в гості до родичів і приділяти увагу близьким. Пошук нових відносин може затягнутися, тому одиноким Дівам варто просто почекати, поки зірки і планети стануть більш поступливими і допоможуть в пошуку серйозних стосунків. Підбадьоритися і не втрачати надії допоможе легкий флiрт.

Терези

З 6 по 12 січня зірки і планети будуть прихильні, і Терезам на цьому тижні астрологи рекомендує більше спілкуватися. Сидіти в чотирьох стінах не має сенсу, адже живе спілкування може стати початком романтичних відносин. Листування, флiрт, загpaвання – все це буде доречно. Тим, хто перебуває в парах, варто більше часу приділяти потребам один одного, щоб в новому 2020 році було якомога менше приводів для конфліктів.

Скорпіон

Тиждень для Скорпіонів пройде вдалим і без будь-яких пригод, якщо вони будуть довіряти інтуїції. Зірки і планети будуть підштовхувати до спокус, проти яких буде досить складно встояти, проте необдумані дії можуть привести до неприємностей в іншому житті. Скорпіонам важливо дотримуватися обережності у всьому і не піддаватися миттєвим поривам, інакше вони можуть поставити під удар свою репутацію і посваритися з близькими.

Стрілець

Стрільцям на цьому тижні астрологи рекомендують повірити в себе і не відмовлятися від щастя, яке саме йде в руки. Налагодити сімейні відносини вийде у тих, хто проявить чуйність і не буде відмахуватися від передчуттів. Пощастить і тим, хто знаходиться в пошуку другої половинки. Цим представникам Знака потрібно уважно спостерігати за подіями, щоб не упустити кохання, яке наближається.

Козеріг

Козерогам другий тиждень січня принесе удачу в тому випадку, якщо вони відмовляться від трудових подвигів і зможуть розслабитися в колі сім’ї. Активність планет велика, проте їх енергетика більше підходить для облаштування сімейного життя, пошуку романтичних відносин і відпочинку. Тим, хто не може всидіти на місці і рветься в бій, астрологи рекомендують зайнятися активними фізичними навантаженнями.

Читайте також: Тиждень обіцяє бути вдалим, а комусь пощастить ще й в коханні: гороскоп з 6 по 12 січня

Водолій

Вплив планет на цьому тижні сприятливий для активного життя, а це значить, що Водоліям буде складно всидіти на одному місці. Активне соціальне життя, нові знайомства і невеликі подорожі підбадьорять, а також подарують безліч позитивних емоцій. Пошук любові і романтичних відносин завершиться успіхом, якщо не відмовляти собі в побаченнях і залучати любов за допомогою нешкідливих, але дієвих поголосок.

Риби

Рибам на цьому тижні астрологи рекомендують не піддаватися на провокації і не відмовлятися від запрошень на побачення. Другий тиждень січня принесе лише позитивні емоції і удачу в романтичних стосунках, якщо вірити в себе і не зациклюватися на сумних думках. Щастя в сімейному житті буде залежати від поведінки обох партнерів, а значить, потрібно буде знаходити компромісні рішення.

You cannot copy content of this page