fbpx

Фраза коханого “моя пампушка” почала мене дратувати, а він тільки посміхався. На людях, звичайно, він не дозволяв собі цього, але все ж неприємно. Я втомилася від усього цього і вирішила схуднути. Але і подумати не могла, чим це обернеться

Мені 24 роки. Я ніколи не була худою, але все своє життя мріяла схуднути. Коли я познайомився зі своїм нинішнім хлопцем, важила 79 кілограмів при зрості 164 см. В принципі, мені ніколи не бракувало чоловічої уваги. Моя повнота особо нікого не турбувала, окрім мене самої. А коханий прям муркотить від захоплення, коли тріпає мене за пухкі щічки.

Спочатку мені це подобалося, а потім стало дратувати. Особливо його фрази “моя пампушка”. Я сердилася, а він тільки посміхався. На людях, звичайно, він не дозволяв собі цього, але все ж неприємно. Я втомилася від усього цього і вирішила схуднути.

Сіла на дієту, почала бігати й через день ходити в басейн. За місяць мінус п’ять кілограмів і не збиралася зупинятися на цьому. Вірніше, не збиралася, поки мій хлопець не почав влаштовувати мені концерти з цього приводу. Він, бачте, любить пухких панянок і проти того, щоб я худла.

Спочатку я думала, що він жартує, але виявилося, що для нього це принципове питання. Всі мої аргументи, що я стала виглядати, а головне, почуватися краще, на нього не діють. Він купує мені тістечка, тортики та різні солодощі, які я не дозволяю собі їсти, а потім сердиться, коли я злюся і викидаю все це.

Я втомилася від усього цього: мені доведеться або повернутися до своєї ваги, або розійтися з коханим. А я до нього вже звикла, він добрий, турботливий, дарує подарунки, допомагає по роботі. Так що я починаю подумувати здатися і перестати худнути. Прожила все життя пишкою і все добре було. Адже хороші хлопці на дорозі не валяються, скільки струнких дівчат страждають одинокі.

You cannot copy content of this page