fbpx

Ганна весь час плакала, хотіла виправити свою помилку, але було запізно. У цей час, вона вже виношувала дитину від Миколи

Цю історію мені розповіла моя бабуся, коли ми з нею передивлялися старі фотографії в потертому альбомі в її домі. Мені в очі впала фотокартка, на якій було зображено дві дівчини, між яким красувався симпатичний на той час хлопець. Я запитала бабусю про цю фотографію, а вона розповіла цілу історію.

Ганна була на рідкість красунею з розкішним чорним волоссям, яке заплітала в косу. У неї були великі голубі очі та струнка фігура. У Ганни було багато шанувальників, серед яких і мій сусід, Микола.

Але красуні подобався хлопець із сусіднього села – Іван. Він любив її, і кожен раз на побачення приносив величезний букет квітів. Взимку, коли не цвіли квіти, він дарував їй вазони. Після армії вони мали одружитися.

Іван, крім Ганни не помічав нікого навколо себе. Йому навіть не спало на думку, що він подобається найкращій подружці Ганни – Одарці.

Коли Івана призвали в армію, Ганна плакала й обіцяла, вірно його чекати. Він кожного тижня писав їй листа, у якому зізнавався у своїх почуттях, а вона відповідала взаємністю.

Одарка була хитрою, і щоб бути разом з Іваном, поїхала до тої військової частини, де він служив, та влаштувалася там медсестрою. Через деякий час мама Одарки прийшла до Ганни з листом від її дочки, де було написано, що вона виходить заміж за Івана.

У Ганни ніби земля пішла з-під ніг. Серце шалено калатало від образи й болю. Здавалося, що це чийсь жарт, і бути такого не може. Важко Ганна пережила зраду, але життя продовжувалось.

Ганна швидко вийшла заміж за Миколу, а через два місяці Іван прислав їй листа, в якому звинувачував її у зраді. Як виявилося, Одарка лист своїй матері написала навмисно, в якому розповіла неправду про Івана. Вона сподівалася, що її мати розкаже Ганні цю новину й пара розіб’ється. Тоді вона зможе вийти заміж за Івана. Але не все так просто. Іван, як дізнався про це, сильно переживав, хотів втекти з армії, а потім захворів. Ганна весь час плакала, хотіла виправити свою помилку, але було запізно. У цей час, вона вже виношувала дитину від Миколи.

Якщо людина робить зло, то зло до неї й повертається. Плітки швидко розійшлися селом, і в результаті, Одарку ніхто не кликав заміж. Діти насміхалися над нею, а дорослі обходили стороною. У неї більше не було подружок, і вона так і залишилася самотньою до кінця своїх днів.

You cannot copy content of this page