fbpx

Головна таємниця у вихованні дітей, на яку ви витратите 5 хвилин в день. Пeревірений метод!

Всі турботливі батьки хочуть виховати своїх дітей успішними особистостями

Серед сотень методик відомих і не дуже педагогів і психологів, складно вибрати просту і відповідну саме вам. Пише ukrcwm.com

Але цей спосіб, який використовує звичайна мама  Таїсія Кудашкіна, перетворює виховання дітей в дивну пригоду. Завдяки цьому методу, дитина стає впевненою у собі, дисциплінованою, вчиться зосереджуватися на важливих, а головне, позитивних речах. І це ще далеко не всі позитивні моменти.

Отже, що ж треба робити, щоб перетворити свою дитину на щасливу людину?

Читайте такожНумерологія про дітей: дізнайся число долі своєї дитини

Таїсія Кудашкіна кожен день записує в щоденник п’ять досягнень своїх дітей. Спочатку було зовсім непросто згадати вчинки, якими можна було б похвалитися. Але потроху через все «не знаю», «не хочу» і «не можу» метод став працювати і приносити результати. У цьому способі записувати успіхи за день є купа позитивних ефектів.

Чому це працює?

Багато хто пам’ятає негативні моменти свого життя яскравіше, ніж позитивні. Але психологи стверджують, що це нормально, оскільки людському мозку складніше концентруватися на позитивних емоціях, ніж на негативних. З раннього дитинства дитина постійно чує «ні», «не можна», «небезпечно», «туди не ходи». Як і наші батьки, ми програмуємо наших дітей на заборони і невдачі. Не тому, що ми погані, насправді ми, звичайно, хочемо вберегти своїх дітей від небезпеки, але таким способом все більше вселяємо в них невпевненість.

Саме тому метод «п’яти досягнень» має колосальне значення, адже дитина вчиться концентруватися на позитивних речах у своєму житті і взагалі вчиться розуміти, що таке добре і погано. Записавши свої успіхи, дитина їх візуалізує, запам’ятовує, «фотографує» в своїй пам’яті. А батьки, в свою чергу, можуть дізнатися у мовчазного малюка, як пройшов його день і що для нього дійсно важливо, адже саме в деталях можна вловити всю суть картини.

Позитивні моменти методу «п’яти досягнень»

1. Підвищується самооцінка. Людина не може почувати себе невдахою, якщо кожен день у неї є досягнення.

2. Дитина навчиться мотивувати себе. Навіть якщо вона не розуміє, що таке мотивація. Дитині цікаво буде збільшувати значення своїх досягнень з кожним днем.

3. Гарний настрій. Якщо частіше думати про позитивні речі, вони оволодіють нашими думками. І не буде місця сумним спогадам.

4. Впевненість в собі. Все, до чого ми докладаємо зусиль, вже стає важливим. Навіть якщо кінцевий результат не виправдав очікування, завжди можна знайти позитивні моменти в процесі роботи.

5. Оптимізм. Навіть на одну і ту ж річ дитина навчиться дивитися з різних сторін. І в невдачі можна знайти позитивний момент. Тільки тоді вона буде пам’ятати НЕ негативні емоції, а позитивні. Наприклад, мама затрималася на роботі і не змогла допомогти з домашнім завданням, за яке отримано погану оцінку. Зате сам повечеряв і почистив зуби без нагадування.

6. Спільна справа з дитиною. І батьки, і діти можуть вести свої щоденники успіху, разом записувати досягнення, при цьому об’єднуватися за спільною справою.

7. Економія часу. Сучасним зайнятим мамам і татам не так просто знайти час для занять з дітьми, а тут треба витратити всього кілька хвилин в день, а результат не змусить себе чекати.

Єдиний мінус цього методу в тому, що вести щоденник можна з дитиною від 4-5 років, коли вона розуміє значення своїх дій. Але якщо писати з малюками, це буде стимул для мами вдосконалити себе.

А для себе можна записати досягнення малюка:

1. Прокинувся вчасно

2. Пішов в садочок без сліз

3. З’їв яблуко

4. Допомагав прибирати іграшки

5. Сам заснув

Бачите, зовсім нескладно! Хочете зробити життя своїх дітей щасливішим? Тоді не зволікайте, і нехай першим вашим досягненням цього дня буде запис про покупку свого щоденника успіху. І сподіваємося, через кілька тижнів ви з подивом зауважите позитивні зрушення в житті своїх дітей, та й всієї своєї родини!

You cannot copy content of this page