Головні молитви, які захистять вас від ворогів, заздрісників та недоброзичливців

Справитися з негараздами буде простіше, якщо звернутися за підтримкою до Вищих Сил. Вони захистять від згубного впливу недоброзичливців і заздрісників, здатних ускладнити життя і перешкоджати досягненню щастя.

Молитви, звернені до Вищих Сил, захистять від будь-яких негараздів, але для цього важливо відкрити серце і душу Господу, не хотіти нікому зла і не переслідувати корисливих намірів. Експерти радять молитися в будь-який час доби, щоб за допомогою молитовних слів надійно захиститися від тих, хто думає зло. Джерело

Молитви від недоброзичливців Богородиці

«Матінко Богородиця, почуй раба Божого (ім’я). Прошу Тебе, Милостива, пом’якшити серця недоброзичливців моїх і укрий мене від їх злоби і заздрості. Не дай ворогам моїм заподіяти мені шкоду. Убережи душу мою від злоби відповідної да прости мені вільні і невільні гріхи. Амінь».

«Матір Божа, захисниця всього роду людського, помічниця у справах праведних, до Тебе звертаюся з проханням щирим. Молю Тебе, Матінко, вбережи мене від усякого зла, не дай ворогам нашкодити мені ні словом, ні дією. Боронь мене, Богородице, від їх злоби і підступів. Будь милостива до раби Божої (ім’я), і не лишай без покровительства свого. Амінь».

Попросити допомоги можна і перед іконою «Всецариця». Молитовне звернення допоможе стати невидимим для ворогів і стати на шлях істинний, викорінити в душі злість і бажання помститися недоброзичливцям.

«Пречиста Діво Марія, Всецариця! Почуй молитву щиру перед ликом Твоїм чудотворним. Зціли недуги всяк живучих на землі і не дай в серцях людських злобі оселитися. Убережи, Матінко Богородиця, від будь-яких підступів ворожих, звільни душу раба Божого (ім’я) від спраги помсти. Амінь».

Молитви Господу

«Господи Всемилостивий і Всемогутній, до Тебе звертаюся з молитвою про допомогу. Спаси і збережи, Господи, раба свого (ім’я) в здоров’ї. Убережи від підступів недоброзичливців і не дай їм здійснити вчинків поганих. Зціли душі їх від чорноти і зла та мені не дозволь думати про помсту. Амінь».

«Господи Ісусе, спаси мене від мереж ворогів моїх і недоброзичливців. Допоможи їм знайти світло в душах, що зціляє від злості. Та не боюся нікого я в боротьбі за віру і правду, не буде придивлятися про помсту і не стану лагодити розправи над тими, хто мені зла бажає. Амінь».

Читайте також: Читайте цю особливу молитву і всі проблеми залишать вашу сім’ю

Молитва від ворогів до Архангела Михаїла

«Архангел Божий, Михаїле, до Тебе я кличу з проханням про допомогу. Молю Тебе, визволи раба Божого (ім’я) від помислів поганих, направ мене до світла і не дай оступитися через підступи недоброзичливців моїх. Сій в душі ворогів світло божественне, подай їх і не дозволь влаштовувати мені перешкод. Амінь».