fbpx

Гороскоп кохання на сьогодні, 16 травня, для всіх знаків Зодіаку

Щоденний гороскоп кохання для кожного знака Зодіаку, що приготували нам зірки.

Овен
В цей день вашій коханій людині буде досить складно зрозуміти, чого ви від неї хочете і навіщо вам потрібен саме такий результат. Доведеться дати їй правдиве або правдоподібне, але обов’язково докладне пояснення ваших цілей, прагнень і дій.

Телець
Сьогодні вашій коханій людині буде життєво необхідні ваші підтримка, турбота і знання про те, що ви завжди будете поруч, що б не трапилося. Постарайтеся все це їй забезпечити в кращому вигляді – і подяка повернеться вам сторицею, це зірки гарантують.

Близнюки
Не квапте події! Якщо ви зізнаєтеся вашій половинці в коханні – то що залишиться на завтра? Перший пoцілeнок, перше визнання – це такі коштовності, які треба витрачати акуратно, бо в житті кожної пари вони бувають лише один раз. Сьогодні не найкращий день для подібних витрат.

Рак
В цей день зірки рекомендують вам боятися гучних слів і пaлких зізнань у глибоких почуттях. Велика ймовірність того, що це не більше ніж поза чи нахлинули емоції, які вже через кілька годин залишаться в минулому. На відміну від пам’ятних фраз.

Лев
Зірки радять вам і вашій коханій людині змайструвати у цей день що-небудь своїми руками. Наприклад, летючого змія, дерев’яний будиночок або величезний замок з піску. Можна і родичів до процесу підключити, особливо дітей. Всі учасники отримають невимовне задоволення як від процесу, так і від результату.

Діва
У цей день не варто виставляти свої почуття напоказ. Нехай про них знає лише той, кого вони безпосередньо стосуються, тобто в даному випадку ваш улюблений чоловік. Оточуючим же краще перебувати в невіданні і складати для себе враження про ваш тандем без вашої безпосередньої участі.

Терези
Пам’ятайте, що зірки є завжди. Просто їх іноді не видно за хмарами. І якщо зараз у вас якісь проблеми на особистому фронті чи загальному і з вашою коханою людиною зокрема, це зовсім не означає, що все погано і погано буде завжди. Одного разу хмари розійдуться, і вам відкриється приголомшливе зоряне небо. Треба лише трохи почекати.

Скорпіон
Сьогодні ви несподівано для себе познайомитеся з дуже цікавим представником протилежної статі, який може виявитися для вас надалі не тільки приємним співрозмовником і хорошим другом, але і кимось більш близьким, рідним і дорогим. Головне, не квапити події.

Стрілець
Не соромтеся говорити про свої захоплення — ця тема цілком може зблизити вас з кимось дуже цікавим. А то, дивишся — і постійне спілкування налагодиться. Навіть якщо ви ніяких планів на цей рахунок і не будуєте.

Козеріг
Сьогодні ви станете мішенню для стрiл Амура. Будьте обережніше, вони можуть бoляче пoранuтu, особливо, якщо у ваші плани не входить зміна образу життя прямо з цієї хвилини. Тим, хто хоче вберегти себе від напливу ніжних почуттів до малознайомої людини, радимо провести весь день поруч з тим, кого вам належить кохати згідно з сімейним кодексом.

Водолій
Сьогодні вам доведеться довести вашій коханій людині, що рівень вашого інтелекту досить високий і, цілком можливо, навіть вище, ніж у неї. Втім, акцентувати увагу на останньому аспекті не варто: а то раптом ще образиться або закомплексує, всяке буває.

Читайте також: Найнебезпечніші чоловіки по знаку Зодіаку: тримайтеся від них подалі

Риби
Подаруйте вашій коханій людині хоча б годину незабутньої романтики і невичерпної любові. Як це зробити, ви знаєте набагато краще, ніж зірки, тому порад подібного роду дати вони не в силі. Ваша основна задача – зробити вашу половинку максимально щасливою.

Джерело.

You cannot copy content of this page