Гороскоп кохання з 2 по 8 березня: когось чекають зміни в стосунках, а когось сюрпризи

Навіть затяті мрійники не зможуть спокійно всидіти на місці цього тижня. Поточне розташування планет буде всіляко підштовхувати до активної планування, візуалізації бажань і навіть їх реалізації. Головне – не перестаратися і не почати мріяти за інших, малюючи те, про що вони і не думають.

Овен

На цьому тижні в особистому житті представників Овна очікується невелика заминка. Експерти радять скористатися вимушеною паузою і привести в порядок справи, розставити пріоритети, розібратися в почуттях, поміркувати про поточні плани. Дуже скоро життя кардинально зміниться, а поки є шанс налаштуватися на романтичний лад і помріяти про майбутнє щастя. Джерело

Телець

Планети посилають Тельцям промені підтримки і удачі, а значить, їх чекає час змін. Корисно згадати, що радить з цього приводу китайська мудрість: «Коли дме вітер змін, ставте вітрила, а не стіни». Це буде відмінний тиждень для того, щоб багато чого змінити в своєму житті, позбутися від того, від чого ви втомилися, виконати те, про що мріяли останнім часом, зізнатися в почуттях, про які боялися сказати. Настав момент дістати з потаємних куточків душі мрії і перетворити їх в вітрила.

Близнюки

Швидкою ходою по Знаку Близнюки на цьому тижні пробіжить Місяць. Це вдала можливість розібратися в собі, а ще прислухатися до свого партнера, відчути його потреби, почути його думки. Зірки пропонують зупинитися і перевести дух. Прийшов час зробити паузу в гонці за успіхом і приділити більше уваги коханій людині. Ароматна вечеря, приємна музика і слова про головне – найкраща програма на вечір.

Рак

Зірки приготували для Раків тиждень прийняття рішень. Страх, сумніви, невпевненість – не найкращі помічники, коли справа доходить до зміни життєвого курсу. Астрологи пропонують попрацювати над собою і виключити негатив в будь-якому прояві. Найближчі дні просто створені для того, щоб оголосити про заручини, подати заяву в РАЦС або уявити, нарешті, свого партнера батькам. Щоб зважитися на рішучий крок, сфокусуйтеся на своїх бажаннях.

Лев

Левів на початку березня можуть захопити шалені весняні думки, від яких астрологи рекомендують своєчасно позбавлятися. Особисте життя в цьому періоді – вразливе місце. Подвійні ігри, сварки, напруженість можуть підвести відношення до краю прірви.

Зірки радять не спіткнутися об ці підводні камені – більше уваги і чуйності до партнера. Непорозуміння і охолодження почуттів лікуються просто, і на цьому тижні зірки дадуть потужну підтримку в ці благі наміри.

Діва

Наступний тиждень не підходить для двох речей: розриву і з’ясування стосунків з партнером. Навіть якщо дуже необхідно обговорити всі тонкощі і нюанси, розставити крапки над i, нічого не вийде. Зірки налаштовують на мир і злагоду, і дуже важливо перебудуватися на новий лад і зберегти цей настрій на весь тиждень. Романтичні зустрічі, поїздки, розваги та інші спільні справи – виберіть заняття до душі і вдвох пориньте в процес, забувши про проблеми і складнощі.

Терези

Розмови по душам і будь-які романтичні комунікації – листування, знайомства, дзвінки – на цьому тижні будуть утруднені. Зірки пропонують залишити їх до вихідних, а на початку тижня зайнятися собою. Попрацювати над енергетикою, підвищити настрій і впевненість в собі. Після цього вже можна буде перейти в наступ і розділити з коханою людиною щастя. Тиждень допоможе об’єднатися на грунті взаємної симпатії і підтримки.

Скорпіон

На цьому тижні у Скорпіонів все складеться, як в найсміливіших мріях: романтична атмосфера, задушевні розмови, чуттєві натяки, слова про головне. Правда, грань між реальним й ілюзорним буде дуже тонкою, що підвищує ризики потонути в ілюзіях. Астрологи рекомендують включати вроджений скепсис і не упускати можливість проаналізувати те, що відбувається – це допоможе розігнати рожевий туман і позбавити майбутнє від розчарувань.

Стрілець

Стрільцям протипоказані сварки, інакше є ризик весь березень провести в атмосфері скандалів. Невиправдані ревнощі, підозрілість, чутливість можуть вилитися в нескінченне з’ясування стосунків, а значить, час взяти на озброєння контроль емоцій. Зараз буде досить сил і енергії на те, щоб вивести стосунки на новий рівень, виконати давні мрії, якщо не зануритися в негатив.

Козеріг

Сімейним та вільним Козерогам тиждень принесе романтичні осяяння і шалену привабливість. У цей період на перший план вийде психологічний підтекст. Важливим буде не те, що говориться, а то, як це говориться. У будь-яких ситуаціях астрологи радять Козерогам шукати підтекст, таємний сенс, читати між рядків. Це допоможе розібратися в стосунках і навести порядок в думках, які мучать уяву.

Читайте також: Гороскоп кохання: чиє життя докорінно зміниться у березні

Водолій

Водолії в березні потраплять під тиск активних планет. Не всі ідеї і плани, які були задумані, вийде здійснити – процеси зустрінуть опір. Все, що радять зробити астрологи, – почекати з метаморфозами, приділивши увагу зміцненню тилів. Це буде дуже сприятливий тиждень, щоб разом з коханою людиною обговорити актуальні проблеми, наявні в парі. Найголовніше, висловити свої побажання в тактовної формі, без докорів і претензій.

Риби

На любовному фронті і в сімейних стосунках встановиться ясна, але кілька прохолодна погода. І якщо Риби не стануть вимагати від партнера постійної уваги, то переживати нема про що. Астрологи радять зустріти як належне певну відстороненість коханої людини. Зараз це нормально, оскільки над відносинами взяв управління Сатурн – сувора, але справедлива планета. Необхідно робити все правильно і не порушувати закони Всесвіту.