fbpx

Гороскоп на 11 лютого: остерігайтесь сварок, чекайте приємну зустріч і шанс виправити старі помилки

Овен

Сьогодні Овни можуть зіткнутися з дрібними прикрими ускладненнями в самому кінці роботи або шляху. Можливі бюрократичні, медичні, технічні, транспортні, сервісні проблеми, поломки, сварки, дрібні травми. Знизити їх число допоможе організованість. Зірки радять дотримуватися плану і правил, ранжувати поточні завдання за ступенем важливості, скрупульозно виконувати професійні обов’язки. Джерело

Телець

Сьогодні Тельці схильні проявити підвищений прагматизм, ґрунтовність і послідовність. Багато Тельців будуть планомірно йти вперед, досягаючи поставленої мети всупереч «зустрічному вітру». Але варто знизити темп, якщо ви не в кращій формі. У цьому випадку, ви будете гостро реагувати на невеликі ускладнення і самі шкодити собі своєю нервозністю: валити бізнес, підточувати відносини або здоров’я.

Близнюки

Сьогодні Близнюкам варто остерігатися сварок, в тому числі, у своєму будинку або інших володіннях. Можливі суперечки з домочадцями, партнерами, конкурентами, сусідами, клієнтами, нападки на вашу територію, бізнес або образ дій. Ви будете невразливі, якщо мислите об’єктивно, не вплутуєтеся в конфлікти, знаєте свої права та обов’язки. Не варто метушитися, поспішати з відповіддю на терміновий запит або виклик.

Рак

Сьогодні Раків нервує обстановка. Можливі поломки, збої та інші дратівливі моменти в дорозі. Може чекати подорож на несправному транспорті або із зіпсованим навігатором, спілкування з конфліктним проблемним попутником. Буде нелегкою дорога з примхливим або хворим вихованцем. Захистом від багатьох бід може стати офіційний пропуск, поїздка по платній трасі, впливовий партнер, надійний сервіс.

Лев

Сьогодні зірки радять Левам вжити превентивних заходів проти поломок і іншої практичної шкоди. Якщо вона вже в наявності, важливо мінімізувати втрати. Чи не найкращий день для угод. Варто контролювати функціональність речей, бути уважнішими в поводженні з ліками і медтехнікою, робочими інструментами та обладнанням, спортивним спорядженням, аксесуарами для подорожей, товарами для тварин.

Діва

Сьогодні Дівам гарантований стабільний успіх в зоні особистої відповідальності: в ній виручать досвід, талант, майстерність. Поза цією зоною удача мінлива, можливі перешкоди, нервозність і суєта, є ризик травм, вірогідні сварки. Не виключено, що вам доведеться зіткнутися з нерозумінням, відповісти за свої слова або за чужі помилки. Замість допомоги, можна створити собі й іншим проблему, викликати питання, критику.

Терези

У цей день Терезам краще займатися «підводною частиною айсберга» — деталями та подробицями, прихованими від сторонніх очей. Саме час зайнятися тим, у що ви не хочете присвячувати партнера або об’єкт симпатій. Це може бути проблема зі здоров’ям, технікою або неприємна непрестижна робота, якій ви змушені приділяти час проти свого бажання. Висока ймовірність вимушених поїздок і невдача в них.

Скорпіон

У цей день Скорпіони об’єктивно бачать майбутнє в цілому, але здатні допускати прикрих помилок в деталях. Багатьох представників знака може підвести азарт, «спортивний інтерес», бажання розгорнути хід подій в останній момент. Чи не на всіх помічників сьогодні можна повністю покластися. Іноді будуть підводити інструменти, техніка, комплектуючі. Для ідеального результату потрібні холоднокровність і витримка.

Стрілець

Для Стрільців день пов’язаний з ризиком і відповідальністю. Можуть підвести азарт, мінливість, запальність, недбалість. Важливо не зламати собі кар’єру. Замість того, щоб ухилятися від обов’язку і контролю, варто знайти спосіб вирішити задачу. Корисно знайти баланс між своєю ініціативою і слідуванням правилу, стандарту, протоколу. Варто серйозніше поставитися до наслідків травми, профілактиці хвороб.

Козоріг

Сьогодні багато що підтримує Козорогів, включаючи давно збудований план і особистий досвід. Але доля розставляє і капкани, які ви можете не відстежити вчасно. За вашою спиною може таємно орудувати ворог, шкідник. Ризик таємних перешкод зростає, якщо ви перебуваєте на чужій території або в недружньому середовищі, маєте справу з іноземцями або іногородніми, маєте хронічні недуги.

Читайте також: Гороскоп для закоханих: як правильно відзначити День Святого Валентина і що подарує цей день?

Водолій

На цей день Водоліям не варто планувати відкриті ініціативи та важливі починання. Сили краще направити на контроль за проблемними сферами та усунення недоліків. Протягом доби можливі хвилини нервозності, роздратування або страху. Не виключено, що вас іноді відвідуватимуть настрої поразки. Запорука успіху — пунктуальність, витримка, системність, надійна страховка, терпіння.

Риби

Сьогодні Рибам важливо стежити за «градусом» спілкування і безпекою взаємодії. Якщо розмова перейде в суперечку, не вдасться спрацюватися або помиритися, наслідки будуть несприятливі. Кращий рецепт миру — загальний план на майбутнє. Постарайтеся очиститися від підозр, виключити ультиматуми, мінімізувати претензії. Не варто провокувати неврівноважених людей. Важливо вберегти від розриву цінний союз.

You cannot copy content of this page