fbpx

Гороскоп на 14 травня для всіх знаків Зодіаку.

Овен

Овнам важливо доводити до кінця справи. Авантюри сьогодні — джерело хаосу. Не варто нічого змінювати та розпочинати з нуля, захоплюватися витратами. Імпровізувати краще в дрібницях, а в головному слідувати плану. В кінці дня нагадають про себе відносини, які не можна ігнорувати, наприклад, з партнером або родичами. Варто утриматися від передчасного імпульсу до дії: є ризик створити грунт для конфлікту.

Телець

Тельцям не варто турбуватися за результат подій, так як аж до вечора вони перебувають на вірному для себе шляху. Ймовірність помилок мала і у тих, хто від вас залежить, наприклад, дітей чи учнів. Принципово нових справ краще не починати. Якщо ви сумуєте у передбачуваних рамках, дозвольте собі невелике дослідження або пригоду: вона додатково розширить ваші горизонти і підвищить можливості. Джерело

Близнюки

Сьогодні Близнюкам не обійтися без таких корисних якостей, як хазяйновитість, акуратність, скрупульозність. Також, у цю добу вам краще не виходити за визначені рамки, будь то фізичні кордони, якісь правила чи інструкції. Не варто витрачати дорогоцінний час і сили на непотрібні дискусії і запізнілі сварки: куди більше ефекту обіцяють планомірні дії. Варто остерігатися дрібних травм.

Рак

Ракам зірки рекомендують використовувати цей день для продовження цілеспрямованих зусиль, які напередодні вже принесли перші практичні результати. Наприклад, для поїздок за уточненими маршрутами, завершення переговорів і підписання паперів. Нова справа або дорога заведуть у глухий кут. Не варто давати хід проекту, якщо він залежить від ваших особистих можливостей: занадто велика залежність від людей і ситуації.

Читайте також: Провірені 3 способи та рецепти приготування вареників

Лев

Левам варто навести порядок в речах, документах, поточних справах, а також у корисних контактах, наприклад, професійних. Не завадять заходів проти псування, поломки. Зірки радять уникати всього, що нагадує авантюру: в цю добу удача може зрадити, а провал позначиться на матеріальному становищі. Небажані великі платежі, покупки, угоди. Краще не відкривати рахунки, в тому числі, закордоном.

Діва

В цей день зірки не радять Дівам ризикувати і імпровізувати. Якщо є сумніви, краще «вірити очам своїм», логіці і розуму, а не вигаданим теоріям. Сьогодні ви на правильному шляху і якщо не звернете з нього добровільно, то успіх гарантований. Пасткою може стати прагнення до статусу гуру або до зайвих бонусів. Не варто претендувати на одноосібне володіння істиною, на занадто широкі права.

Терези

Терезам сьогодні не надто вигідний відкритий широкий спосіб життя. День підходить для відокремленої скрупульозної роботи, ведення господарства, лікувально-профілактичних процедур, відвідання архіву, складу, бухгалтерії, поліклініки, сервісної установи. Протягом дня можлива залежність від людей і обставин. З наближенням ночі ви гостріше відчуєте свої особисті потреби, вас відвідають нові бажання або ідеї.

Скорпіон

Сьогодні зірки закликають Скорпіонів залишатися прагматиками, а тому всіляко вітають їх схильність планувати і прогнозувати майбутнє. Якщо ви маєте намір працювати з кимось в тандемі, бажано зміцнити зв’язок з передбачуваним партнером, від нього залежатиме дуже багато чого. Зараз не варто робити головною метою надприбуток і ставити на удачу, важливіше зміцнити контакт з надійним однодумцем.

Стрілець

Сьогодні Стрільцям не варто робити ставку на талант і особисту чарівність, вступати в посаду, ризикувати здоров’ям, вплутуватися в конфлікт. Небажані зіткнення з владою: можлива травма, втрата авторитету, стрес, інша шкода. День важливий, якщо ви робите кар’єру, проходите лікування або комісію, тримаєте вихованців. Не завадять папери, що підтверджують кваліфікацію, працездатність, законослухняність.

Козеріг

Сьогодні небеса прихильні до дисциплінованих Козерогів, які віддають перевагу авантюрі чіткий план. Зірки нагадують, що в цей день важливі правила і закони. Бажано поважати порядок, цінувати час, відхиляти сумнівні пропозиції і йти второваним шляхом. Не варто моралізувати, претендувати на знання істини. Можливий інтерес до медицини і фундаментальних наукових досліджень.

Водолій

Сьогодні девізом Водоліїв повинні стати слова «розібратися в проблемі до кінця». День підходить для завершаючого етапу якої-небудь складної роботи, наприклад, експертизи, чищення, тестування. Допитливість і грунтовність не стануть зайвими в питаннях медичного характеру, особливо, якщо у вас є хронічні захворювання. У цей день краще не покладатися на випадкові знання і звертатися до професіоналів.

Риби

Сьогодні Рибам важливо мати справу з надійними людьми і всіляко уникати запізнілих конфліктів. У ділових рішеннях гарантія стабільності буде цінніша за перспективи зростання, а в особистих відносинах довіра і надійність виявляться важливішими романтики. Небезпечно покладатися на свої уявлення, краще запросити професійну думку. Інформацію бажано отримувати з перших рук, наприклад, на офіційному сайті.

You cannot copy content of this page