fbpx

Гороскоп на 15 травня для всхі знаків Зодіаку. Що передбачає сьогоднішній день

Овен

Миролюбність і баланс інтересів цінні подвійно, якщо відносини розпалюються: коректність допоможе знизити ризик зіткнень, скандалів, претензій. Не варто починати справи, в тому числі, спільні. Можливі зміни в будинку або в матеріальному становищі.

Телець

Для Тельців цей день може виявитися ознаменований тим чи іншим нововведенням. Можлива зміна в особистому іміджі або фінансовому становищі, несподівана купівля, продаж або знахідка. Незважаючи на хвилюючі приємні моменти, зірки радять не розпускатися, дотримуватися правил та етикету, не порушувати службовий розпорядок. Варто суворіше дотримуватися приписів лікаря, особливо косметолога, уролога, стоматолога. Джерело

Близнюки

Близнюкам цей день подарує хвилинку гармонії і допоможе спокійніше пройти перехідний період. Зірки радять вам переглянути нещодавню лінію поведінки. Нова ситуація може охолодити ваш запал, знизити тонус, змусити зменшити навантаження або рівень активності, відмовитися від авантюризму, виклику і агресії, від любовних та інших ризиків. Потребує уваги до сфери фінансів, доходів від бізнесу або творчості.

Рак

Ракам пора приготуватися до періоду підвищеної енерговіддачі. Попереду непоганий шанс заробітку, побудови бізнесу, творчості або влаштування особистого життя, але для успіху з вашого боку будуть потрібні зусилля. Не завадить подвоїти акуратність і передбачливість, щоб ваші дії не зачіпали чужих інтересів. Бажано прояснити ситуацію з житлом, стосунки в сім’ї, шлюбі, тривалому партнерстві.

Читайте також: Як шaхраї наживаються на ваших чеках з магазинів? Завжди просіть чек в касира

Лев

День Левів запрошує до спілкування, але вельми виборчого. Зірки не радять зустрічатися з усіма підряд. Представить особливий інтерес контакт з колегами, начальством, юристами, лікарями, представниками цікавого соціального шару, можливими партнерами та однодумцями, потенційним клієнтом, покупцем або роботодавцем. Може несподівано з’явитись нова робота, угода або джерело доходу.

Діва

Сьогодні Дівам варто акуратніше підійти до своїх фінансових справ, до формування бюджету і витрачання коштів. Ваш матеріальний статус поліпшується, у тому числі, у зв’язку з ситуацією закордоном, але це не привід для безгосподарності. Вітається розумна економія, прискіпливість у виборі банку, партнерів, об’єкта вкладень. Варто витрачати гроші на закриття зобов’язань чи на щось стильне, цінне.

Терези

Для Терезів день може виявитися значущим, якщо великий інтерес до питань дому, сім’ї, фінансів або кар’єри. Обставини зажадають стриманості і суворого дотримання правил. Можливо, вам доведеться змінити щось у звичному порядку платежів, особистих смаках або дієті, домашньому побуті, професійних або партнерських відносинах. Зірки радять утриматися від усього, що може спровокувати конфлікт.

Скорпіон

Скорпіонам варто бути уважнішими до поведінки інших людей. У вашого друга, клієнта, роботодавця або партнера можуть змінитися смаки. Одночасно, пора готуватися до нового стилю дій. Попереду вдалий період, але початися він може з непростого вибору. Важливо зробити його правильно, не порушивши закон, договір, етичні норми або чужі інтереси. У вас може з’явитися новий друг або об’єкт симпатій.

Стрілець

Стрільцям сьогодні варто проявити далекоглядність. День може поставити акцент на темі партнерських і дружніх взаємин, правових або професійних питаннях. Окремої уваги при цьому потребують питання матеріального характеру: швидше за все, відтепер щось буде вирішуватися за новою схемою. Якщо умови здаються вам жорсткими, не варто панікувати: є шанс знайти вихід, компроміс або лазівку.

Козеріг

День вимагає від Козерогів максимальної коректності у спілкуванні. Багато питань, включаючи фінансові, творчі і любовні, сьогодні вирішаться вдало для вас, але навіть на хвилі позитивного настрою зірки не радять вам дозволяти собі зайве. У ваших інтересах дотримуватися договору, етикету, норм поведінки, професійної етики, не створювати передумов для розбіжностей і загострення конкуренції.

Водолій

Сьогодні зовнішній хід подій для Водоліїв сприятливий, з-за чого багато які представники знаку можуть здаватися оточуючим їх людям пестунами долі. Можливі хвилюючі зміни в сім’ї, побуті або далеко від дому. Однак самі Водолії відчують на собі не тільки позитивні, але і важкі сторони ситуації, що склалася. Наприклад, зіткнуться в деяких питаннях з заборонами, лімітами або суворими перевірками.

Риби

Для Риб день відзначений позитивною зміною або її наближенням. Може знизитися загострення пристрастей в будинку, вирішитися напружена ситуація, намітитися рішення складної задачі. Проте в дану добу ризиковано поспішати з активними діями. Перш ніж що-небудь зробити, зірки радять оцінити ситуацію і прийняти заходи проти можливих проблем. Оптимальне рішення — почекати добу перед новим кроком.

You cannot copy content of this page