Гороскоп на 26 лютого: сьогодні серед знаків Зодіаку будуть везунчики, щасливчики і ті, хто пролетіли

Овен

Сьогодні багатьом Овнам погано вдасться задуманий маневр, хитромудра інтрига. Високий ризик нашкодити бізнесу, стосункам або кар’єрі. Високі запити, азарт і необережність — шлях до сварок. Любовні плани зіпсує недоречний хід або ревнощі.

Телець

Від Тельців день буде вимагати оперативності і рішучості. Зірки попереджають про високу ймовірність створити собі проблеми власними руками, особливо, поспішаючи, не взявши час на роздуми. Важливі рішення і починання краще відкласти, оскільки обставини завадять вжити необхідні заходи безпеки і підготувати надійний шлях до відступу.

Близнюки

Якщо ви не прагнете гострих відчуттів, в зону ризику вас можуть втягнути друзі або партнери. Варто бути уважнішими до авантюр, навіть невинним і потішним з виду: вони можуть виявитися небезпечними, збитковими або «погано пахнути» в моральному відношенні. На щастя, переваги і недоліки будь-якого кроку виявляться досить швидко.

Рак

Не виключені потішні перипетії в поточних справах або в любові. Можливо, вам доведеться спритно балансувати між двома схожими цілями. Варто врахувати зростаюче гостре невдоволення, як ймовірну реакцію на ваші маневри. Будь-який ваш вибір може бути сприйнятий як виклик, запрошення до конкуренції, порушення договору, поганий жарт, неповагу або знущання.

Лев

В цю добу Левам бажано прораховувати наслідки своїх дій, хоча часу на це буде обмаль. Те, що починалося потішно, може закінчитися погано, якщо ви виявите недбалість та легковажність. Невдалий вибір маршруту, інструменту, транспорту, ліків, помічника або сервісу загрожує додатковою суєтою.

Діва

Сьогодні Діви ризикують пережити стрес у багатьох сферах життя. Можливі критичні моменти в бізнесі, хвилювання у зв’язку з творчим проектом, спортивним тренуванням або небезпечним випробуванням, тривоги за дітей. Зірки радять не братися за нові справи, а спрямувати свою енергію на вирішення строкового завдання.

Терези

Сьогодні Терези залучені в чужий двоїстий сценарій — або самі створюють такий і втягують у нього оточуючих. Переможцем стане той, хто більш сміливий, спритний, хитромудрий, вміє вчасно міняти маски, йти на компроміс, балансувати між протилежностями.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіони зацікавлені в тому, щоб спритно впоратися навіть з дрібною справою. Заради тактичних цілей можна підлаштувати інтригу або створити дотепну комбінацію. Однак це день корисних справ, а не пустопорожніх ігор. Можливо, вам доведеться подбати про вихованця, терміново надати послугу або знайти сервіс, підмінити або виручити колегу.

Стрілець

У будь-якій ситуації вітається діловитість, в поєднанні зі спортивним азартом або креативним підходом. Важливо не зволікати і робити спроби. Не варто надто турбуватися про вигоду: якщо не вдасться зірвати куш, ви вдосконалите корисні навички і заробите певний капітал у відносинах.

Козоріг

Козорогам сьогодні важливо бачити грань між невинним жартом і провокацією (що можливо навіть вдома). Хтось не проти збити з вас пиху і розхитати ваші опори. Небезпечно втрачати рівновагу, давати волю негативним емоціям, «працювати на два фронти», вплутуватися в конфлікти — тим самим ви ризикуєте втратити частину своєї професійної чи людської гідності. Не варто робити вибір, вступати в альянс.

Читайте також: Астрологи назвали три знаки Зодіаку, представники яких найбільші зрадники

Водолій

Водоліям не варто скидати з рахунків «підводні камені» в поїздках, ділових і романтичних стосунках. Бажано спритно і вчасно вирулювати з двоїстих ситуацій, інакше вони можуть стати для вас пасткою і подарувати таємного ворога під маскою друга. Намагайтеся всюди порівнювати рахунок і не залишати сліпих плям, у тому числі, у спілкуванні з чужинцями, сервісами та представниками силових структур.

Риби

Сьогодні Рибам доведеться проявити кмітливість і хитрість в бізнесі, організаційних та фінансових питаннях. Якщо ви простодушні, вас легко одурять більш хитрі партнери. Зірки радять утриматися від угод і зайвих витрат. Ситуації цього дня можуть стати вельми повчальними, якщо привідкриють вам чиєсь справжнє обличчя. Не виключено, що з вами поведеться не зовсім чесно ваш колега або друг.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

ПЕРЕДРУК ЗАБОРОНЕНО!

Якщо хочете читати більше цікавих матеріалів та життєвих історій від osoblyva – підписуйтесь на нашу сторінку у фейсбук за посиланням