Гороскоп на 28 лютого для кожного знаку Зодіаку: день буде приємним та успішним для нових починань

Овен

Овнам час подумати про покращення свого матеріального стану. Стабілізація можлива за рахунок заробітку, подарунка, знахідки чи вигідної угоди. Зручний момент для обов’язкових платежів. Можлива тяга до кулінарної творчості.

Телець

Тельцям краще не поспішати, друга половина дня буде більн активною. В цей час ви зможете розраховувати на допомогу і корисну інформацію, отримаєте привід пустити в хід свою енергію і майстерність, знайдете нове корисне застосування своєму куражу і натхненню. З прибутком, комфортом і бажаними поблажками можлива затримка. В коханні поки не час проявляти ініціативу.

Близнюки

Близнюкам день відкриє очі і дозволить подивитись на багато речей через призму реальності. Корисний досвід у сфері економіки, торгівлі, логістики, управління, ведення господарства. Справи можуть вимагати усамітнення, секретності, приватної наради з кимось із друзів. Важливі теми краще обговорювати після полудня.

Рак

Для Раків це вдалий день. Зірки обіцяють корисні результати та зрушення у будь-якому випадку, але підказують, що сьогодні «розум добре, а два краще». Колективний розум отримає більш широкі можливості, ніж ваші самотні геніальні осяяння і вірні передчуття. Добре шукати відгуки про гроші, товари, ринки, послуги, ділових партнерів, бізнес-проекти,

Лев

Для успіху Левам сьогодні мало цілеспрямованості, наполегливості і працелюбності. Багатьом представникам цього знаку Зодіаку стане в нагоді обізнаність в ринкових або професійних реаліях.Також, потрібні обережність, скромність і врахування помилок минулого. Від усього перерахованого може залежати ваша безпека або кар’єра.

Діва

Дівам варто провести в спокої ранок, а іншу частину дня присвятити розвитку можливостей чи ловлі шансів. Сюрпризи дня вигідні вам при будь-якому розкладі, важливо не втрачати час і отримати з них максимум користі. День вдалий для подорожей, розширення практичного кругозору, роботи в аутсорсингу.

Терези

Сьогодні Терезам варто приділити увагу джерелам пасивного доходу, банківським вкладам, спільному бюджету та спільним ресурсам. День допоможе підтримати стабільність, але має сенс звернути погляд і на нові можливості. Прогрес не зажадає ризиків, або вони будуть скомпенсовані.

Скорпіон

Увагу Скорпіонів сьогодні привернуть дружні зв’язки, незвичайні контракти, прогресивні форми співпраці на старій основі. Це хороший день для підтримки партнерських відносин, включаючи шлюбні та професійні. Відповідний момент для повторних переговорів, надання послуг, виконання обіцянок.

Стрілець

Сьогодні Стрільцям краще віддати пріоритет практичним заняттям. Наприклад, поправці здоров’я, організації харчування, роботи, наведення порядку, господарству, корисним оновленням. Можна зайнятися взаєморозрахунками, інвентаризацією, тестуванням, підбором матеріалів, інструментів, виконавців.

Козоріг

Козорогів чекає продуктивний день, але багатьом представникам знаку спочатку доведеться «розгойдатися». Зірки підказують, що найкращий ефект від своїх зусиль ви отримаєте в другій половині доби. Саме в цей час краще включатися в справи та переговори, приступати до фізичної або творчої роботи. Стимулювати дію може дружня допомога або несподівана подія. Сьогодні можуть стати в нагоді старі контакти.

Читайте також: Астрологи назвали три знаки Зодіаку, представники яких найбільші зрадники

Водолій

Водоліям сьогодні корисно зосередитися на домашній роботі, турботах про житло, сім’ю, особисту територію. День підходить для робіт по закладці фундаменту або нульового циклу будівництва, для чорнового ремонту. Якщо уваги потребує бізнес або робота на інших людей, краще сконцентруватися на її практичній, потенційно вигідній дохідній частині.

Риби

Рибам варто направити свої думки в практичне русло. День дозволяє займатися корисними оновленнями, рутинними покупками та іншими потрібними справами, попутно застосовуючи або наново осмислюючи старі ідеї. Можна розраховувати на допомогу, старі зв’язки. Вдалий час для цільових акцій: шопінгу, роз’їздів, пошуків, переговорів.