fbpx
Гороскоп

Жіночий гороскоп на лютий: астрологи обіцяють успішний і щасливий місяць

У лютому 2020 року на небі одночасно будуть правити Юпітер і Нептун – планета щастя і планета безладу, вектор розвитку і сфера мрій. Багато знаків Зодіаку відреагують на цю комбінацію розслабленням, смиренням, відчуттям комфорту, так як планети дозволять плисти за течією і милуватися змінами і подіями навколо, приймаючи рішення тільки по гострій необхідності – і то виключно приємні.

Доля взяла віжки в свої руки, і щоб досягти свого, від вас буде потрібно зовсім небагато – більше дізнатися про матеріалізацію думок і прислухатися до підказок астрологів. Джерело

Жінка-Овен

Сатурн гасить вогонь Овна, але впадати в паніку не потрібно: планета перенаправить весь запал з особистої сфери в сектор кар’єри. Головні поради астрологів – не поспішати і не ризикувати. У лютому бажано віддати перевагу помірній зайнятість напротивагу невгамовній гонитві за успіхом.

Жага активних дій зіграє проти жінок-Овнів: вони можуть багато програти. Тому не варто розпорошувати свою увагу і розхлюпувати потенціал, необхідно сфокусуватися на важливому, щоб не упустити вигідні можливості, які в лютому будуть малопомітні.

Жінка-Телець

Гороскоп для Тельця на лютий 2020 року обіцяє стабільність. Плутон, який зазвичай зв’язує обмеженнями, послабить хватку і дозволить діяти вільно. Єдине, що може відлякати удачу в цьому місяці, – необдумані рішення, продиктовані імпульсивністю. Представницям Тельця важливо підготуватися і проявити в потрібний момент свою витримку, розважливість і стресостійкість.

Місяць відмінно підійде для того, щоб вирішити особисті проблеми. Головне – розподілити час між роботою і будинком порівну, а також не повторювати своїх помилок і ходити новими шляхами.

Жінка-Близнюки

Юпітер зміцнить позиції Близнюків, дозволивши їм нарешті вибрати з безлічі справ одну- єдину вірну і найважливішу. Правда, весь лютий представницям Знака буде непросто: старе життя може в якомусь сенсі зруйнуватися, але це стане прекрасним приводом побудувати на руїнах щось нове.

Астрологи радять набратися терпіння: не потрібно піддаватися паніці, розмінюватися на дрібниці і прогинатися під мінливий світ. Зараз дуже важливо залишатися собою, навіть якщо здається, що, поступившись, вдасться виграти більше.

Жінка-Рак

Сатурн з’єднається з Сонцем, і енергії їх конфігурації вистачить жінкам-Ракам до кінця зими. Експерти радять викластися по повній, показавши всі свої приховані таланти і сильні сторони. Якщо буде присутнє відчуття, що щось йде не так, то не варто зациклюватися на цих негативних думках – це лише полон ілюзій, піддавшись яким можна впасти в нудьгу.

Краще рухатися вперед і пригнічувати в собі внутрішнього цензора. Слухати можна лише підказки інтуїції, які в лютому вкажуть нові напрямки і стануть сходинкою на шляху до успіху. Єдине, про що застерігають зірки: адаптація до змін може пройти болісно, але без них життя ризикує перетворитися в болото, так що саме час рубати вузли і руйнувати стоп-фактори.

Жінка-Лев

Левицям вкрай важливо відпустити минуле і залишити проблеми там, де їм саме місце. Відчувати ностальгію цілком нормально, але акцентувати на ній всю свою увагу небезпечно: можна втратити щось важливе, те, що відбувається в сьогоденні. Астрологи радять розкреслити лютий на дві частини: не заходити за кордон того, що віджило, і берегти те, що вже досягнуто.

Також не варто боятися свого бажання змінити життя, аж до кардинальних змін. Ключову роль в досягненні бажаного зіграють впевненість в собі, чіткість дій і поради близьких.

Жінка-Діва

Меркурій разом з Плутоном в лютому вбережуть всіх Дів від негативної і руйнівної енергії Марса і Сонця. Так що є всі шанси, що в цьому місяці представниці цього Знака відчують себе щасливими навіть без вагомих на те причин.

Правда, події можуть розвиватися непередбачувано, тому не варто будувати далекосяжні плани і поспішати з прийняттям рішень, краще залишатися в моменті і стежити за тим, що відбувається тут і зараз. Всесвіт попереджає: якщо активно наполягати на чомусь, в результаті можна отримати зовсім не те, на що розраховуєте.

Жінка-Терези

Лютий у жінок-Терезів пройде як на американських гірках: то буря, то затишшя. Астрологи рекомендують йти вперед і не здаватися. Чесність і відкритість в цьому місяці не раз виручать, адже головною рушійною силою стане Сатурн.

До початку весни Терезів може крутити, як в центрифузі, але це лише невелике випробування, яке необхідно витримати, щоб після відправитися в справжній космос. Саме в лютому почне закладатися фундамент нового життя, тому починаючи з перших чисел місяця необхідно подумати, як стати щасливою, розібратися з бажаннями і налаштуватися на перемогу.

Жінка-Скорпіон

Покровитель Марс переходить в нейтральний режим, а значить, в лютому від представниць Скорпіона буде потрібно гнучкість в прийнятті рішень і помірність у всьому. Зірки попереджають про активізацію недоброзичливців і енергетичних вампірів. Бажано поставити енергетичний захист і припиняти будь-які спроби порушити внутрішню гармонію.

Також важливо тверезо оцінювати свої сили і не намагатися наздогнати всіх відразу. Жінкам-Скорпіонам варто привчити себе працювати на перспективу і тверезо оцінювати все, з чим їх зіштовхує доля.

Жінка-Стрілець

Жінкам-Стрільцям можна цілком покластися на підтримку Юпітера. У лютому його головну мету – мотивувати представниць Знака, щоб ті досягли бажаного. Від Юпітера будуть залежати і особисті успіхи, і фінансові справи, тому можна проявити ініціативу і спробувати нестандартні рішення для стандартних ситуацій.

Лютий – відмінний місяць, в якому буде простіше змінити своє майбутнє, переписати минуле і поліпшити сьогодення. Головне, не упускати шанси налагодити життя, бити чітко в ціль, немов в запасі лише один шанс, і при будь-яких умовах залишатися на своїй сонячної хвилі.

Жінка-Козеріг

Юпітер разом з Марсом в лютому розчистять жінкам-Козерогам поле для маневрів. Потужна енергетика планет-покровителів зніме обмеження на шляху до успіху, так що представницям Знака залишиться лише довіритися течії подій і своєї інтуїції.

А щоб справи йшли ще краще, не завадить подивитися на все з іншого, незнайомого ракурсу: на початку місяця можуть надійти ледве вловимі пропозиції і можливості, які можна пропустити, зациклилися на чомусь звичному і знайомому. Внутрішня гармонія і контроль емоцій не зашкодять Козерогам, особливо якщо негатив почне гризти зсередини.

Читайте також: Астрологи зазначають, що тиждень буде непростим. Вплив зірок і планет внесе динамічність і деякий хаос, але з грошима комусь таки пощастить. Фінансовий гороскоп на тиждень з 27 січня по 2 лютого

Жінка-Водолій

Водоліям не варто торгуватися з долею. Сатурн підтримає багато починань, але не варто переоцінювати свої можливості. Емоції будуть вторгатися без запрошення туди, де потрібно тверезий розрахунок. З іншого боку, якщо вірно ними скористатися, то вони загострять почуття і допоможуть прийняти правильне рішення без зволікань.

Найголовніше, про що слід пам’ятати представницям Водолія, – їм потрібно уникати крайнощів і не втрачати об’єктивність. В іншому випадку зміни, навіть найпозитивніші, приведуть до сильного стресу і емоційного вигоряння.

Жінка-Риби

У лютий Риби можуть заходити плавно і без поспіху – ніяких різких рухів від них Юпітер не чекає. Навпаки, чим повільніше будуть відбуватися зміни, тим краще. Місяць обіцяє бути досить стабільним. Зміни стануться тільки в області приватного життя: з’явиться шанс налагодити відносини з тими, з ким давно обірвалося спілкування.

В іншому астрологи радять шукати додаткові джерела мотивації, щоб успішно долати труднощі. Справи будуть просуватися вдало у всіх Риб, особливо у тих, які зможуть правильно розставити пріоритети.

You cannot copy content of this page