Гороскоп на 29 лютого: день здивує неочікуваними поворотами подій і сюрпризами

Овен

Овнам день допомагає примножувати матеріальні цінності, розставляти пріоритети при розпорядженні ресурсами і бюджетом, отримувати користь з своїх професійних умінь або займаної посади. Обстановка схиляє до розсудливості, працелюбності, господарності, далекоглядності, змушує всюди шукати якість і надійність.

Телець

Тельцям сьогодні не варто зупинятися на досягнутому. День дозволяє розвинути ініціативу, закріпити успіх, отримати схвалення, розширити можливості. Якщо ви полінувалися напередодні, ще не пізно подолати інерцію і взятися за справу, ніщо не заважає вам набрати темп і продемонструвати потрібним людям свій потенціал.

Близнюки

Сьогодні зірки підтримують Близнюків у бажанні бути практичними і послідовними. Самі обставини допоможуть далекоглядно мислити, зберігати важливі секрети, правильно організовувати справи і оптимально вести господарство. Не варто планувати на цей день веселі ризиковані авантюри: над тяжінням до гострих відчуттів візьме гору здоровий глузд, потреба в надійному тилі і фінансовій подушці безпеки.

Рак

Ракам сьогодні варто подумати про майбутнє, в тому числі, фінансове. Це відповідний момент для корекції планів, чергової оптимізації схем і програм. Навіть якщо ви вірні старим цілям і «вічним» цінностям, не варто бути махровим консерватором і заздалегідь відкидати все нове. Щоб залишатися в курсі прогресивних віянь, корисно підтримувати зв’язки з впливовими партнерами, друзями та організаціями.

Лев

Сьогодні доля допоможе честолюбним Левам і тим, хто прагне до цільових прогресивних оновлень. День допомагає трамбувати шлях до кар’єрного зростання, нової посади, професії чи статусу. Левам-виконавцям потрібен баланс між панібратством і субординацією. Левам-керівникам краще триматися в тіні і спиратися на досвідчених підлеглих, корисно зайнятися оптимізацією схем управління і фінансування.

Діва

Сьогодні Дівам не доведеться бігати в пошуках вірного шляху — він перед ними. Обставини оберігають від невдач, дають і права, і можливості. Ви можете розраховувати на захист, підтримку і заступництво, в тому числі, в чужій країні і нових умовах. Це день матеріальних успіхів, однак практичність не завадить вам залишатися в деяких питаннях романтиком, зберігати вірність своїм ідеалам і цінностям.

Терези

Терезам цей день допоможе залишатися реалістами, враховувати чужі права та інтереси поряд зі своїми. Обставини схиляють до практичності, дозволяють грамотно розпоряджатися своїм майном, керувати довгостроковими інвестиціями, вдало робити внески у загальний бюджет або покупки в складчину. Додасться ясності в планах, пов’язаних з кредитами, спадком, аліментами, страховими та іншими виплатами.

Скорпіон

Сьогодні зірки радять Скорпіонам зробити однією зі своїх головних цілей стабілізацію стосунків. Ситуація закликає до практичності, а також до дипломатичності, поблажливості і великодушності. Ви нічого не втратите, якщо підлаштуєтеся під чужі потреби — наприклад, під звички партнера, колеги або позаштатні обставини клієнта. Але важливо бачити межі, в яких подібна поведінка доречна.

Стрілець

Сьогодні зірки протегують допитливим працьовитим Стрільцям. У всьому потрібна послідовність. Якщо ви не любите рутину, важливо почати: апетит прийде під час їжі, а ентузіазм зросте в процесі докладання зусиль. Допоможе практичний стимул: матеріальний достаток, одужання, задоволення від наведеного порядку. В підсумку, вам може сподобатися приготування їжі або інше нудне заняття.

Козоріг

Сьогодні Козорогів порадує передбачуваність обстановки, можливість планувати справи і звірятися з особистим таймером. Аж до ночі у вас буде право встановлювати свої темпи, регулювати навантаження. Завдяки «пільговим умовам», ви зможете подати себе у вигідному світлі і зміцните свої позиції. Козорогам-батькам варто використовувати цю добу для підвищення авторитету в очах дітей та їх викладачів.

Читайте також: Відомий астролог розповів, чим буде особливий березень для кожного зі знаків Зодіаку

Водолій

Сьогодні Водоліям не варто розмінюватися на дрібні випадкові цілі, краще мислити системно і підходити до будь-якої задачі фундаментально. Важливо подбати про платформу існування, міцний ґрунт під ногами. Добре зайнятися помірною оптимізацією побуту, розширенням своєї території в допустимих межах. Зірки радять не шкодувати ресурсів і часу на дім, сім’ю, допомогу батькам і іншим близьким людям.

Риби

Рибам сьогодні краще не звертати з обраного шляху і не ставити собі рамок. Якщо термінові справи улагоджені, саме час попрацювати на стабільне майбутнє, особливо, якщо вас ваблять масштабні задуми і великі надії. Чимало користі принесуть старі ідеї і забуті зв’язки, якщо їх переглянути. Можливо, вони будуть цікаві не тільки вам, привернуть увагу групи, колективу, колег або громадськості.