fbpx

Гороскоп на 29 травня

Овен

Сьогодні Овнам, особливо березневим, важливо бути в хорошій психологічній формі. Багато чого залежить від вашої поведінки: врівноваженості, майстерності, навичок. Можливі термінові справи, стресові суперечливі ситуації. Бажано направляти пориви в потрібне русло, уникати нервозності, метань, агресії, суєти, не створювати собі та оточуючим зайвих проблем, інакше зросте ризик травм, невдач, конфліктів.

Телець

День не обіцяє Тельцям комфорту, може позбавити можливості слідувати власним планам і звичкам. Ті або інші обставини змусять підлаштуватися до прискореного ритму життя. Можливо, вас чекає термінове коротке відрядження, участь у сімейних справах або в рішенні будь-якої нештатної ділової ситуації. Невідкладні завдання треба вирішувати якомога швидше, і по можливості, без втрати якості.

Близнюки

Близнюки можуть використовувати обставини цього дня як трамплін для стрибка або команду до дії. Він дає поживу для розуму, підкидає альтернативи, підходить для спілкування, роз’їздів, технічних робіт. Попри цейтнот або інші ліміти, зірки радять знайти час для турбот про системну підстраховку. Запобіжні заходи не стануть зайвими у ваших персональних починаннях, і в колективній справі.

Рак

Сьогодні Ракам належить діяти швидко, але при цьому вивіряти кожен крок і зберігати баланс. Помилка загрожує обернутися конфліктом, провалом, травмою, загостренням хвороби, діловою або сімейною проблемою. Залежно від ситуації, вам знадобиться витримка, спритність, майстерність, управлінський талант, правова грамотність. Брак часу чи інша обставина можуть підштовхнути вас до «ходу конем».

Лев

Цей день спокушає Львів піддатися хвилинному пориву. Варто врахувати, що ситуація виявиться суперечливою або невизначеною, і навіть у найкращому випадку шанси можна оцінити як 50/50. Від вашої уваги можуть вислизнути важливі нюанси, приховані уразливості. Якщо ви все ж вирішили діяти, не варто випробовувати долю в поодинці. Не буде зайвою інформаційна та технічна підтримка, «плече друга».

Діва

Дівам день обіцяє авральний режим: ризик, позаштатні ситуації. Виручать обізнаність, швидкість реакції, майстерність і досвід подолання аналогічних проблем. В цьому випадку, все може обмежитися легким стресом. Стануть в нагоді уміння у сфері комунікацій, менеджменту, координації справ або рухів. Не варто планувати на цей день відпочинок, ініціативи з прицілом на стабільність і роботу, що вимагає посидючості.

Терези

Сьогодні Терезам непросто керувати справами в поодинці. Ситуація вимагатиме майстерно підтримувати баланс між конфліктом і діалогом. Навіть у спарингу або конкуренції вітається чесна гра. Чужі вчинки, як і ваші реакції на них, можуть виявитися трохи нервовим. Зірки радять делегувати ініціативу другій стороні, не робити різких рухів і бути готовим до обміну ролями в рамках договору.

Скорпіон

Скорпіонів чекають клопоти, але в суєті не варто вбачати негатив. Є умови для тренування корисних умінь, в тому числі, навичок виживання і реагування в екстреній ситуації. Можливий експрес-тест на майстерність, винахідливість, спритність, фізичну і психологічну гнучкість, тактичне мистецтво вибору. Можна перевірити в дії відомості, техніку, інструменти, ліки, кандидата в помічники.

Стрілець

Сьогодні Стрільці налаштовані азартно і навіть войовничо, що може стати й двигуном прогресу, і причиною проблем. Також, вчинками може керувати прихований страх, але його, на відміну від бравади, багато Стрільців не стануть показувати оточуючим. День підходить для переговорів. Важливо, щоб слова не розходилися з вчинками. Не завадить обережність, особливо, якщо ви зайняті спочатку ризикованою справою.

Козеріг

Козерогам не завадить подвоїти обережність, бо день сповнений ризиків. Зіткнутися з вибором або ускладненням можна всюди, в тому числі, у своєму будинку, на знайомому майданчику. Частина проблем вирішать обізнаність, майстерність і готовність до нестандартного ходу. Добре мати комунікабельного партнера, помічника. У відносинах з людьми важливим фактором буде дипломатичність, небезпечно загострювати суперечності.

Читайте також: 4 знаки Зодіаку, які ніколи не зраджують

Водолій

Для Водоліїв день може бути пов’язаний з роз’їздами, терміновими справами або інший суєтою. Якщо ви проходите через період хвороби, ймовірно загострення нездужань. На щастя, не будуть проблемою комунікації, ви не залишитеся без інформаційної та транспортної підтримки. Проблеми найімовірніше в технічній частині, у сфері конкретної допомоги.

Риби

Сьогодні Рибам зірки радять обережніше вести справи. Може виявитися не до місця така якість, як імпульсивність. Помилка в цю добу може мати для вас цілком конкретне матеріальне вираження. Водночас, необхідно кудись направити енергію. Небажано починати справи, займатися покупками та великими платіжними операціями, краще обмежитися збором інформації або короткими цільовими тестами.

You cannot copy content of this page