Гороскоп на 4 лютого: зірки обіцяють досить важкий і насичений день, а ще – приємні сюрпризи і несподівані зустрічі

Овен

Сьогодні Овни — заручники ситуації, особливо, на чужій території. Зростає ризик пригод в дорозі. Це не найкращий день для авантюр, але ви можете спробувати щастя: вам на допомогу прийде друг або випадковий однодумець. Корисно відпрацьовувати прийоми водіння і орієнтування. Не варто починати співпрацю або роман, відкривати бізнес, здійснювати угоди: партнер буде діяти у вас за спиною. Джерело

Телець

Тельцям зірки підказують, що втрат від сьогоднішніх починань очікується більше, ніж вигод. Зростає ризик придбати браковані речі, отримати неякісні послуги. Можливі проблеми з прозорістю операцій, законністю починань. Прикрі перешкоди можуть прийняти характер ланцюгової реакції. Ви можете бути втягнуті в махінації, стати жертвою чужої недобросовісності. Не варто покладатися на дружбу.

Близнюки

Близнюків день змушує викручуватись, підлаштовуватися і часом хитрувати. Буде складно оцінити обстановку, оскільки багато залишиться «за кадром», включаючи чужі мотиви. Не надто багато переваг дасть формальне лідерство або власна ініціатива. Взаємні вірогідні маніпуляції у бізнесі і спорті, в романтичних іграх і родинних відносинах. Непоганий стимул до активності — спаринг, змагання.

Рак

Сьогодні Раки легко потрапляють під вплив обставин і суперечливих емоцій. Усюди можливі конфлікти, обмани, інтриги. Ризики вищі, якщо ви активно про щось клопочете, вирішуєте чужі проблеми або потребуєте допомоги в лікуванні, ремонті, підтримці, транспорті. Можливі сварки з колегами, сервісами, попутниками, володарями іншого менталітету і культурного багажу. Краще не брати «на борт» тварин.

Лев

Левам доведеться провести день в суєті, не виключене відрядження або вимушена авантюра. Невідкладні турботи можуть мати позитивні сторони. Вирішуючи проблеми своїх друзів або відволікаючись на суспільні події, ви тимчасово забудете про власні проблеми чи побачите їх в іншому світлі. Можливо, у вас з’явиться привід зустрітися з другом або знайти додаткові точки дотику з партнером.

Діва

Дів чекає складна смуга в особистих і ділових відносинах. Ініціатива не на вашій стороні. Не виключено, що ви ненароком помилитеся, потрапите під чужі інтриги чи примхи. Найменший ваш промах загрожує бурхливою реакцією. Хтось виявиться на вашому боці, але напруга збережеться. Краще уникати сварок з начальством і близькими, маніпуляцій, з’ясування відносин. Важлива гнучкість, готовність до маневру і діалогу.

Терези

Терезам варто приготуватися до деяких проблем в поїздках. Зростає ймовірність ускладнень з навігацією або транспортом. Не виключені локальні конфлікти, в тому числі, розбіжності з іноземцями та іногородніми. У складному випадку, може терміново знадобитися лікарська, технічна або інформаційна допомога. Але будуть і окремі удачі — наприклад, вам пощастить з креативним та доброзичливим компаньйоном.

Скорпіон

Скорпіонам сьогодні належить відточувати мистецтво маневру, технічного або психологічного. У якийсь момент обставини стануть критичними, є ризик опинитися на межі провалу, в сумнівній ролі. Важливо не відступати і не соромитися помилок. Рятуючи ситуацію, ви заодно перевірите себе на спритність або володіння спеціальними прийомами. Стануть в нагоді гнучкість, спритність, контактність, мобільність.

Стрілець

Сьогодні Стрільцям важливо правильно поводитися в діалозі. Наприклад, не перебивати співрозмовника і не нав’язувати свій ритм бесіди. Підприємливість, корисна в інші моменти, зараз зіграє проти вас. Якщо в хід підуть пристрасті, не уникнути плутанини, підміни понять, явного або латентного конфлікту. Небезпечні інтриги, маніпуляції, спалахи ревнощів і агресії. Ключ до чужої свідомості і серця — дружність.

Козоріг

Козорогам сьогодні нелегко зосередитися, занадто багато факторів, які відволікають. Можливі інформаційні та технічні збої, складності адаптації. Вас може дратувати хаос, метушня, поспіх, калейдоскоп службових або домашніх турбот. Проблеми може створити термінова справа, нездужання, вихованець, недбайливий помічник або підопічний. Небажано надавати послуги або просити про них.

Читайте також: На цих знаків Зодіаку у лютому чекають грандіозні зміни у життя

Водолій

Для Водоліїв день стане приємним і пройде не без користі, якщо в главу кута поставлений спортивний або науково-пізнавальний інтерес. Грати краще заради гри, а не перемоги (в тому числі, в любові). Конфлікти та втрати імовірніше при підключенні фінансової складової, пошуку профіту, прагненні до призу. Корисне активне спілкування з дітьми. Не зашкодять запобіжні заходи в потенційно небезпечних ситуаціях.

Риби

Рибам варто остерігатися конфліктів. День може принести побутовий або психологічний дискомфорт, змусити нервувати, вередувати, ревнувати. Травмонебезпечну або емоційно хворобливу ситуацію можуть спровокувати домочадці, попутники, сусіди, партнери. Не найкращий момент для угод, зближення, облаштування будинку, покупки машини. Не варто пускати в хід чарівність: подібний хід дасть зворотний ефект.

Фото з вільних джерел